До уваги платників акцизного податку з роздрібної торгівлі

19.02.15 16:11 1841 0

До уваги платників акцизного податку з роздрібної торгівлі

Головне управління ДФС у Вінницькій області звертає увагу суб’єктів роздрібної торгівлі, в тому числі приватних підприємців, які реалізують пиво, алкогольні напої (в т.ч. на розлив у закладах громадського харчування), тютюнові вироби та нафтопродукти на те, що 20 лютого 2015 року – останній день для подання звітності з акцизного податку.

Декларація для платників акцизного податку і Порядок її заповнення та подання затверджені 23 січня 2015 року наказом Міністерства фінансів України № 14. Ознайомитися з Порядком заповнення та подання декларації акцизного податку можна ТУТ

Платники роздрібного акцизу, незалежно від того, провадили вони господарську діяльність у звітному періоді чи ні, подають загальну частину декларації, розділ «Ґ» та додаток 6 до неї. Подається акцизна звітність до податкових інспекцій, які обслуговують адміністративно-територіальні одиниці, на яких розташовано пункти продажу підакцизних товарів. Тобто кількість таких декларацій за звітний період має відповідати кількості адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовано пункти продажу підакцизних товарів.

Термін сплати задекларованих податкових зобов’язань з акцизного податку з роздрібної торгівлі за січень 2015 року – не пізніше 2 березня 2015 року. Сплачується акцизний податок за місцем реалізації підакцизних товарів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Теги: акцизи
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)