Боржники підприємств теплоенергетики міста невдовзі можуть мати проблеми з отриманням дозвільних документів

03.09.09 02:05 2450

Станом на 31 серпня населення міста боргує теплопостачальним організаціям 23 млн. 340 тисяч грн. Це не враховуючи те, що нарахування за серпень по гарячому водозабезпеченню ще не проводилися. Тобто реально борги ще більші.

Боржники підприємств теплоенергетики міста невдовзі можуть мати проблеми з отриманням дозвільних документів

Заступник міського голови Анатолій Ворона розповідає, що у Польщі запроваджена практика, - недопущення до техогляду транспортного засобу, власник якого на 100 % не розрахувався по комунальних платежах. Є багато інстанцій, котрі надають документи дозвільного характеру, в тому числі управління міської ради, Санітарно-епідеміологічна станція, Податкова інспекція, ДАІ. Саме через них можна впливати на злісних неплатників. Керівництво теплопостачальних організацій повністю підтримало цю пропозицію.

Наразі вивчається нормативна база, а тепловики готують пропозиції щодо запровадження такої практики у Вінниці. Незабаром буде підготовлено рішення виконкому міської ради щодо реалізації даного проекту.

У місті борги установ, які фінансуються з держбюджету на сьогоднішній день складають 3 млн. 329 тисяч грн. Установи, що фінансуються з обласного бюджету, мають невелику заборгованість. Міською радою було направлено лист до ОДА щодо вирішення даного питання. Міський бюджет виконав свої зобов'язання перед теплопостачальними організаціями у повному обсязі.

Інші споживачі заборгували 3 млн. 372 тисячі грн. Протягом минулого тижня надходжень майже не було, тому заборгованість не зменшилась. «Ми сподіваємось, що до початку опалювального сезону ці боржники все ж таки розрахуються за спожиті послуги, - каже директор КП «Міськтеплоенерго» Сергій Коваленко. - Однак, якщо не буде 100 % сплати, то організації та установи, котрі знаходяться у окремо стоячих будівлях, будемо від'єднувати від систем опалення та гарячого водопостачання. З тих же, що розташовуються у багатоповерхівках та прибудовах до них, - борги стягуватимемо у судовому порядку».

До 1 вересня відновлено гаряче водозабезпечення майже по всьому місту, окрім будинків, які обслуговує підприємство «Моріс». Однак, після пуску води, - виявлено багато поривів тепломереж, які тепловики швидко ремонтують. Анатолій Ворона дав доручення - до 12 вересня, коли Вінниця буде святкувати свій День народження, по максимуму ліквідувати пориви та забезпечити населення гарячою водою.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)