Єдинники Вінниччини за три місяці заплатили до бюджету понад 89, 6 млн. грн.

23.04.15 15:18 1406 0

Єдинники Вінниччини за три місяці заплатили до бюджету понад  89, 6 млн. грн.

Надходження єдиного податку у першому кварталі 2015 року на понад 25, 7 млн. грн. перевищили очікувані показники. Юридичні особи-спрощенці заплатили понад 14, 6 млн., а фізичні – майже 63, 4 млн. грн. Для порівняння минулоріч казна отримала майже на 30 мільйонів гривень менше цього виду податку.

ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує, що з початку 2015 року до  четвертої групи платників єдиного податку належать і аграрії − сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Варто звернути увагу на зміну розміру податку. Базою оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи для сільськогосподарських товаровиробників є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень),  а для земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ) − нормативна грошова оцінка ріллі в області, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 1 січня базового податкового (звітного) року. Умови перебування на даній групі, терміни звітування та сплати податку залишилися такими, які були в платників фіксованого сільгоспподатку.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)