Вінницька фірма-продавець імпортних авто підозрюється у підробці міжнародних документів

22.05.15 16:14 2149

Вінницька фірма-продавець імпортних авто підозрюється у підробці міжнародних документів

Щонайменше шість вантажних автомобілів різних марок завезені вінницьким приватним підприємством на територію України із суттєвим заниженням їх вартості при перетині кордону. Цим самим зловмисники намагалися уникнути сплати митних платежів і податку на додану вартість. Для цього до зовнішньоекономічного контракту були внесені завідомо неправдиві відомості, які виявили при відпрацюванні співробітники підрозділу протидії митним правопорушенням оперативного управління ГУ ДФС у Вінницькій області. Зокрема, за документами країна-експортер зазначена інша, ніж реальна країна, що відправила товар, крім того, вартість кожного авто занижена у 2-3 рази. В Україні ж вантажівки реалізовували за ринковими цінами.

Слідчими внесена до ЄРДР інформація щодо вчинення кримінального правопорушення за ст. 358 Кримінального кодексу України – підроблення документів. Наразі відпрацьовується діяльність приватного підприємства щодо встановлення повної кількості ввезених на територію України автомобілів із порушенням законодавства. Також вживаються заходи по відшкодуванню завданих збитків.

Порушення викрите в рамках загальнодержавної операції «Рубіж», яка щойно стартувала в Україні і спрямована на викриття кримінальних правопорушень в митній сфері, попередження, виявлення і припинення каналів незаконного переміщення товарів народного вжитку, в тому числі під виглядом їх транзитного переміщення.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ГУДСНС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)