Вінниця має високу інвестиційну привабливість на рівні invA-, експерти

01.06.15 13:13 1915 0

Вінниця має високу інвестиційну привабливість на рівні invA-, експерти

Рейтинг міста обумовлений  сприятливими географічними та природно-кліматичні умовами, а також лояльним екологічним законодавством з мінімальною кількістю обмежень, які надають місту конкурентні преваги та формують значні можливості для інвесторів.

Про це інформує відділ рейтингів муніципальної сфери IBI-Rating.

В 2014 році порівняно із попереднім роком інвестиційна активність в місті, як і в цілому по країні, дещо погіршилась, що супроводжувалось зменшенням обсягу освоєних капітальних інвестицій та відтоком прямих іноземних інвестицій. При цьому, обсяг капіталовкладень у розрахунку на одного мешканця залишається вищим, ніж в середньому по країні, а за іноземними інвестиціями – суттєво поступається.

Активні дії місцевої влади зі створення для інвесторів умов діяльності сприяють економічному розвитку за наявності потенціалу для подальшого зростання в ряді секторів економіки. Додатково потрібно відмітити наявність підтримки з боку обласної влади, консолідацію гілок місцевої влади, впровадження активних програм з підвищення кваліфікації місцевих спеціалістів, заходів із наповнення бюджету та прибуткову діяльність більшості підприємств міста. Крім того, міська влада вживає заходи з покращення міської інфраструктури, хоча все ще має місце збереження високих показників її зношеності.

Місто має певні додаткові можливості на фінансовому ринку за рахунок помірного боргового навантаження на місцевий бюджет. Однак можливості міського бюджету брати участь в реалізації масштабних інвестиційних проектів обмежені через вітчизняну специфіку. Крім того, у місцевої влади відсутні суттєві важелі для надання пільг інвесторам. Місту притаманна достатня забезпеченість закладами охорони здоров’я та освіти при типовому для держави превалюванні гуманітарних і економічних вузів над технічними.

Позитивно на рейтинг інвестиційної привабливості міста можуть вплинути: вдосконалення нормативної бази та успішна реалізація базових програм розвитку міста, детінізація економіки та зростання більшості показників до загальнодержавного рівня, покращення стану інфраструктури. Негативно на рейтинг інвестиційної привабливості міста можуть вплинути: подальший знос інфраструктури, виявлення скарг з боку інвесторів на діяльність місцевої влади, погіршення показників ефективності діяльності підприємств та скорочення обсягів інвестицій.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від м. Вінниці, у тому числі: річна казначейська звітність за період 2012-2014 рр., планові показники соціально-економічного розвитку та бюджету міста на 2015 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ВИННИЦА.info
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)