У липні вінницькі митники оформили 214 тисяч тонн вантажів

07.08.15 10:13 956 0

У липні вінницькі митники оформили 214 тисяч тонн вантажів

Також протягом минулого місяця Вінницька митниця пропустила через митний кордон України 40,7 тисяч транспортних засобів і 303 тисячі громадян.

Сальдо зовнішньої торгівлі товарами, за результатами митних оформлень у Вінницькій митниці ДФС, залишається позитивним і становить 7 млн. дол. США. Обсяги оподаткованого імпорту склали 31,5 тисяч тонн вартістю 34,8 млн. дол. США. У липні до Державного бюджету України перераховано майже 221 млн. грн.

Аби не допускати заниження бази оподаткування, митниця постійно здійснює багаторівневий контроль за достовірністю декларування митної вартості товарів та її складових. За результатами роботи протягом липня 2015 року базу оподаткування збільшено на 28 млн. грн., як наслідок – додатково перераховано до Держбюджету майже 9 млн. грн. податків.

Найбільші суми додаткових надходжень за напрямком коригування митної вартості забезпечили лаки на основі акрилових полімерів, причепи та напівпричепи, добрива мінеральні, сідельні тягачі та трактори, деревина одношарова (шпон), автотранспортні засоби, органічні поверхнево-активні речовини, мотоцикли двохколісні.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)