Збір ПДВ на Вінниччині зріс на 70 мільйонів порівняно із минулим роком

10.08.15 11:51 1848

Збір ПДВ на Вінниччині зріс на 70 мільйонів порівняно із минулим роком

Керівник фіскальної служби Вінниччини Мирослав Продан зазначає, що вдалося це зробити, насамперед, завдяки впровадженню електронного адміністрування податку на додану вартість.

У цьогорічних деклараціях за червень обсяги постачання склали 5, 3 млрд. грн., сплаті до бюджету підлягає 84 млн. грн., таким чином податкове навантаження становить 1,59% (по Україні – 2,9%). На цей показник негативно вплинули підприємства з великими обсягами реалізації та незначними сумами позитивних нарахувань або їх відсутністю. Це, насамперед, платники Немирівської ОДПІ. Без врахування їхніх обсягів та нарахувань, податкове навантаження по області складало б − 2,03%.

Заплановані показники надходжень із ПДВ у першому півріччі Вінниччина виконала на 93,4%. Індикативні показники по ПДВ за 6 місяців 2015 року не виконали 3 інспекції: Немирівська, Бершадська та Вінницька ОДПІ. Але вже у липні виконання надходжень із податку на додану вартість забезпечено на 101,1% (+1 млн. грн.). Порівняно з липнем минулого року збір збільшився на 9 млн. грн. (10,5%).

Мирослав Продан зазначає, що система електронного адміністрування ПДВ, яка у повному обсязі запрацювала із 1 серпня, покликана унеможливити незаконне відшкодування та махінації із цим видом податку.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)