Збір ПДВ на Вінниччині зріс на 70 мільйонів порівняно із минулим роком

10.08.15 11:51 1167 0

Збір ПДВ на Вінниччині зріс на 70 мільйонів порівняно із минулим роком

Керівник фіскальної служби Вінниччини Мирослав Продан зазначає, що вдалося це зробити, насамперед, завдяки впровадженню електронного адміністрування податку на додану вартість.

У цьогорічних деклараціях за червень обсяги постачання склали 5, 3 млрд. грн., сплаті до бюджету підлягає 84 млн. грн., таким чином податкове навантаження становить 1,59% (по Україні – 2,9%). На цей показник негативно вплинули підприємства з великими обсягами реалізації та незначними сумами позитивних нарахувань або їх відсутністю. Це, насамперед, платники Немирівської ОДПІ. Без врахування їхніх обсягів та нарахувань, податкове навантаження по області складало б − 2,03%.

Заплановані показники надходжень із ПДВ у першому півріччі Вінниччина виконала на 93,4%. Індикативні показники по ПДВ за 6 місяців 2015 року не виконали 3 інспекції: Немирівська, Бершадська та Вінницька ОДПІ. Але вже у липні виконання надходжень із податку на додану вартість забезпечено на 101,1% (+1 млн. грн.). Порівняно з липнем минулого року збір збільшився на 9 млн. грн. (10,5%).

Мирослав Продан зазначає, що система електронного адміністрування ПДВ, яка у повному обсязі запрацювала із 1 серпня, покликана унеможливити незаконне відшкодування та махінації із цим видом податку.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)