Заборгованість підприємств із виплати заробітної плати в порівнянні з минулим місяцем зменшилась на 1,5 млн. грн

27.10.09 07:59 2956

Станом на 1 жовтня поточного року заборгованість із виплати заробітної плати економічно активними підприємствами склала 17,4 мільйони гривень та зменшилась в порівнянні з попереднім місяцем на 1,5 млн. грн. (станом на 1 вересня заборгованість становила 18,9 мільйонів).

Заборгованість підприємств із виплати заробітної плати в порівнянні з минулим місяцем зменшилась на 1,5 млн. грн

На 16 підприємствах Вінниці протягом минулого місяця ліквідована в повному обсязі заборгованість по зарплаті на загальну суму майже в два мільйони гривень. Крім того, 34 підприємства скоротили заборгованість на загальну суму понад 2,8 млн. грн. Разом з тим, темпи зменшення заборгованості залишаються досить повільними. Процес зменшення та ліквідації заборгованості по виплаті зарплати гальмує новоутворена заборгованість.

За даними управління економіки і інвестицій Вінницької міської ради, станом на 1 жовтня про новоутворену заборгованість прозвітували 10 підприємств, які заборгували своїм працівникам понад 2,5 млн. грн. заробітної плати. Крім того, на 2,2 мільйони гривень зросла заборгованість на майже тридцяти економічно активних підприємствах.

За даними моніторингу, на 23 жовтня в рахунок погашення заборгованості підприємствами міста виплачено 5,4 млн. грн., в тому числі державними підприємствами 1,7 мільйони, комунальними - 2,5 та приватними - 1,2 мільйони гривень. Залишок заборгованості станом на 22 жовтня становить 12 млн. грн.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)