За 11 місяців платники податків Вінниччини сплатили до зведеного бюджету – майже 4 мільярди 289,5 мільйонів гривень

02.12.15 15:04 1329 0

За 11 місяців платники податків Вінниччини сплатили до зведеного бюджету – майже 4 мільярди 289,5 мільйонів гривень

За 11 місяців платники податків Вінниччини сплатили до зведеного бюджету – майже 4 мільярди 289,5 мільйонів гривень. Це, як зазначає начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Мирослав Продан,  на 535,3 мільйона гривень більше січня-листопада  2014 року.

При цьому, до Державного бюджету надійшло близько 1 мільярда 522,6 мільйонів гривень. Порівняно з минулорічним збір платежів до Держказни зріс на більш ніж 85,9 мільйонів гривень. Місцеві бюджети протягом січня-листопада цього року отримали понад 2 мільярда 766,8 мільйонів гривень. Це більш ніж на 449,4 мільйонів перевищує показники 11 місяців 2014 року.

Мирослав Продан каже, що зростання надходжень до зведеного бюджету відбулось, насамперед, за рахунок збільшення сплати податку на додану вартість та акцизного податку з вироблених в Україні товарів, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку та плати за землю. Окрім того, на ріст бюджетних платежів вплинуло і запровадження справляння в поточному році акцизного податку з реалізації в роздрібній торгівлі підакцизних товарів.

Отож, підсумовуючи результати роботи 11 місяців, очільник фіскальної служби Вінниччини ще раз наголошує на тому, що своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна і передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту нашої держави загалом та кожного її громадянина зокрема.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)