Вінниччина досягла "інвестиційного рекорду"

20.11.09 13:18 2068 0

У січні-вересні 2009 року в економіку Вінницької області іноземними інвесторами вкладено 17,1 млн доларів США прямих інвестицій.

Вінниччина досягла "інвестиційного рекорду"

Основна форма залучення капіталу - грошові внески, які становили 11,5 млн доларів (67,3%). Про це УКРІНФОРМу повідомили у Головному управлінні статистики у Вінницькій області.

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, спрямованих в економіку області, на 1 жовтня 2009 р. становив 178,4 млн дол., або 0,5% від обсягу іноземних інвестицій в Україну. У розрахунку на одну особу обсяг прямих іноземних інвестицій сягнув 107,5 дол., ставши найбільшим за всі роки спостереження показником.

Протягом звітного періоду інвестиції надійшли із 41 країни світу. Переважна більшість - 72,2% від загального обсягу - з країн ЄС (128,7 млн дол.), з країн СНД внесено 9,7 млн дол. (5,4%), з інших держав світу - 40,0 млн дол. (22,4%).

Найбільш активні в області інвестори з Німеччини, інтереси яких поширюються переважно на підприємства добувної та хімічної промисловості, та - Франції, що віддають перевагу харчопрому.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Всеукраїнський пресцентр
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)