В яку суму обходиться посівна кампанія вінницьким аграріям?

21.04.16 15:18 1300

В яку суму обходиться посівна кампанія вінницьким аграріям?

Про це, сьогодні на селекторній нараді повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Неїлик.

За словами посадовця, 31 підприємство агропромислового комплексу Вінниччини отримали на посівну в банках 170 млн. грн. кредитів, також аграріями залучено 63 млн. грн. комерційних кредитів. «В рамках реалізації пілотного проекту «Аграрні розписки» в області оформлено 8 аграрних фінансових розписок на суму - 5,4 млн. грн.», - зауважив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Неїлик.

«Аграріїв області на 100% забезпечені насінням ярих зернових, зернобобових та технічних культур. Станом до 20 квітня поточного року, на проведення комплексу весняно-польових робіт, аграріями області витрачено понад 4,9 млрд. грн., або 87 % від запланованих, з них - 4,7 млрд. грн. власних коштів», - повідомив Микола Неїлик.

Забезпеченість сільськогосподарських підприємств області технікою, фінансовими та матеріально-технічними ресурсами, дає змогу виконати прогнозовані обсяги весняно-польових робіт в оптимальні агротехнологічні терміни.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)