Будматеріали виготовлялися у „підпіллі”

22.01.10 14:41 2608

Нещодавно оперативні співробітники Тростянецької податкової міліції на Вінниччині викрили підпільний цех, що незаконно займався виготовленням мінеральних виробів із полістиролу (більш відомому в народі як пінопласт).

Будматеріали виготовлялися у „підпіллі”

В орендованому приміщенні в промисловому районі Ладижина підприємець налагодив виробництво термоблоків і листів із полістиролу – виробів, що застосовуються на будівництві як утеплюючий матеріал. Тільки от працював цех із порушенням закону: власник не мав відповідного і необхідного для такої діяльності дозволу органів місцевого самоврядування, екологічної служби, відсутня також сертифікація на продукцію. Відтак роботу цеху податківці призупинили, а обладнання, сировину – більше півтори тонни – і готову продукцію вилучили. Всього на суму близько 100 тисяч гривень.

У діях підприємця вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 227 Кримінального кодексу України – випуск або реалізація недоброякісної продукції. Покарання передбачає штраф або виправні роботи терміном до двох років з позбавленням права займатися відповідною діяльністю на строк до трьох років.

Ольга Шишківська,
прес-офіцер управління податкової міліції
ДПА у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)