Вінницькі платники перерахували до бюджету майже 606,3 млн.грн. ПДВ

20.07.16 14:38 851

Вінницькі платники перерахували до бюджету майже 606,3 млн.грн. ПДВ

За перше півріччя 2016 року платники Вінниччини перерахували до бюджету 606 млн. 270,7 тис. грн. податку на додану вартість. За словами в.о. начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Олега Мартинюка – це майже на 163 млн.грн. більше надходжень за аналогічний період минулого року.

За звітний період поточного року в області функціонувало 1066 сільськогосподарських підприємств, які перебували на спеціальному режимі оподаткування. Їх питома вага в загальній кількості платників ПДВ – 23,3%. Відповідно до поданих ними за січень-травень 2016 року спецдекларацій, до сплати в бюджет задекларовано 161 млн.грн. ПДВ, в т.ч. по:

  • операціях із зерновими та технічними культурами – 75,6 млн.грн.;
  • операціях з продукцією тваринництва – 8,5 млн.грн.;
  • операціях з сільськогосподарськими товарами/послугами (крім операцій із зерновими та технічними культурами та операцій з продукцією тваринництва) – 76,9 млн. грн.

Олег Мартинюк наголошує, що з метою розширення бази оподаткування з ПДВ працівники фіскальної служби регіону здійснюють постійний моніторинг поданих платниками уточнюючих розрахунків. За результатами поданих уточнюючих розрахунків з податку на додану вартість, у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок, впродовж січня-червня 2016 нарахування податку на додану вартість зросло на 2,1 млн. гривень. 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)