Пільговий проїзд для пенсіонерів не відмінили. Поки

06.05.08 01:40 8548

Пільговий проїзд для пенсіонерів у міському електротранспорті, який Кабмін планував відмінити з першого травня, поки збережено.

Пільговий проїзд для пенсіонерів не відмінили. Поки

Начальник головного управління праці та соціального захисту населення міської ради Тетяна Ставицька пояснює, що наразі не прийняті зміни до Держбюджету.

Чи їздитимуть пенсіонери далі безплатно, сьогодні ніхто з чиновників прогнозувати не береться. На цей же рік, каже Тетяна Ставицька, бюджетом передбачено компенсацій ТТУ на суму 20 млн. 855 тис. грн., а на автомобільний транспорт - 9 млн. 906 тис. Хоча це, визнають, і не перекриває збитків транспортників.

Нагадаємо, що з першого травня пільговий проїзд у громадському транспорті мав залишитись тільки для ветеранів війни та чорнобильців. Усі інші пенсіонери могли претендувати на безплатний проїзд тільки в разі, якщо сума середньомісячного сукупного доходу сім"ї в розрахунку на одну особу менша за соціальну податкову пільгу - а це 890 грн.

У Вінниці проживає 17865 ветеранів війни та 3735 чорнобильців. У разі відміни пільгового проїзду пенсіонерам, право на безкоштовний проїзд у міському громадському електротранспорті збережеться лише близько за 21 тис. вінничан. Сьогодні ж місті пільговим проїздом користуються 37806 дітей війни, 46714 ветеранів праці, 16051 інвалід.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)