Розмір боргу споживачів теплопостачальних організацій міста сягнув майже 34 мільйонів гривень

04.03.10 01:32 2515

До кінця опалювального сезону залишився місяць, а борги за послуги теплопостачальних організацій Вінниці не зменшуються.

	Розмір боргу споживачів теплопостачальних організацій міста сягнув майже 34 мільйонів гривень

Станом на 28 лютого заборгованість вінничан за опалення та гарячу воду становить 28 мільйонів 462 тисяч гривень. Інші ж споживачі боргують тепловикам 5 мільйонів 487 тисяч гривень. До завершення опалювального сезону, а саме до 14 квітня, розрахунки населення повинні становити 100%, тоді як на сьогоднішній день вони ледь піднялись до позначки 78%.

На черговій оперативній нараді, яка відбулась 3 березня, перший заступник міського голови Іван Михайлюк наголосив, що керівникам теплопостачальних організацій міста слід посилити роз'яснювальну роботу серед населення щодо вчасної сплати коштів за спожиті послуги та постійно працювати на випередження, аби до 14 квітня повністю ліквідувати заборгованість.

«Головною вимогою ДК «Нафтогаз України» є стовідсоткові розрахунки за блакитне паливо, - говорить Іван Михайлюк. - Для того, щоб в наступному опалювальному сезоні вінничани були забезпечені гарячою водою та теплом, слід повністю погасити заборгованість за газ».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)