Підприємець-будівельник обікрав державу більше ніж на півтора мільйона гривень

02.04.10 11:29 2357 2

Декілька підписів на паперах, і державний бюджет не дорахувався суми коштів, що перевалила далеко за мільйон гривень.

Підприємець-будівельник обікрав державу більше ніж на півтора мільйона гривень

Вінницький підприємець, що спеціалізувався на торгівлі будівельними матеріалами, заробив не лише прибуток із чергової фінансової оборуди, але й кримінальну справу, порушену слідчими податкової міліції Вінниччини.

Торговельні взаємовідносини вінницького бізнесмена з одеською фірмою зацікавили оперативників відділу протидії схемам ухилення від сплати податків податкової міліції м. Вінниці. Майже одразу з’ясувалося, що одеські партнери вінничанина мають всі ознаки фіктивності. Відтак викликало сумніви походження податкових та видаткових накладних, виписаних посадовцями фірми з Півдня. Проведеною експертизою спеціалісти-почеркознавці підтвердили: підписи на накладних є підробленими, відтак документи визнані недійсними.

Була призначена перевірка, вже зараз встановлено, що сума ухилення від сплати податків з боку директора фірми сягає більше 1,5 мільйона гривень. Порушена кримінальна справа, підприємцеві загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Ольга Шишківська, прес-офіцер управління
податкової міліції ДПА у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Гражданин
  Гражданин
  02-04-10, 23:55 | IP:95.134.4...
  Что такое НДС? А никто не знает, что это такое. Двадцать процентов, улетающие в «никуда» из наших с вами карманов. А вы думали, откуда? Из наших, конечно: мы же платим за эти заложенные в цену двадцать процентов. Правда, слово «никуда» я недаром взял в кавычки. Это «никуда» нам хорошо знакомо: это такие широкие олигархическо-чиновничьи карманы. Ведь возврат НДС для среднего и малого бизнеса – это утопия. Его, этот налог, возвращают гигантам. Ага, экономическим гигантам спекуляции, которые на фиктивных операциях и «бумажных» транзакциях отбивают та-акой НДС, что бюджет страны рядом с ним- тьфу!
 • 1. Гість
  Гість
  02-04-10, 18:40 | IP:95.134.70...
  Платіть підприємці ПДВ, бо Азарову, нема з чого відшкодовувати ахметовським і іншим фірмам з Даунбаса. А не будете платити - буде кримінальна справа, хоча сам ПДВ наскрізь криміналізований і його давно пора скасувати.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)