Про доходи міського бюджету

26.05.08 11:29 2814 0

Міське фінуправління звітувало про доходи бюджету Вінниці за І квартал. Надходження зросли пропорційно до зростання зарплат та податків.

Про доходи міського бюджету

Так за даними фінансового управління міської ради до бюджету надійшло 152,0 млн. грн., що на 45,0 млн. грн. Збільшились надходження з податку від фізичних осіб на 22 млн. грн. Таке зростання забезпечилось завдяки збільшенням рівня середньої заробітної плати, що становить на сьогодні 1416 грн.

Зросли і надходження по платі за землю, досягши майже 11,0 млн. грн. проти 3,6 млн. грн. в І кварталі 2007 р. Працівники виконкому пов'язують це із запровадженням з 1 липня 2007 р. нової нормативно-грошової оцінки землі.

Надходження єдиного податку від суб'єктів малого підприємництва зросли на 41 відсоток, що пояснюється запровадженням нових ставок податку для СПД-фізичних осіб, які в середньому зросли в 1,5 рази. В результаті частка надходжень єдиного податку з фізичних осіб збільшилась з 55 відсотків до 63 відсотків, а в сумі це з 2,1 млн. грн. до 3,5 млн. грн. або 1,6 рази. В той же час недовиконується план по ринковому збору, що пояснюється затримкою процесу запровадження нових ставок та механізму абонементної сплати. Основним доходним джерелом бюджету, як і в попередні роки залишається податок з доходів фізичних осіб, на який припадає 73 відсотки надходжень (63,5 млн. грн.), від плати за землю надійшло 11,0 млн. грн. або 12,6 відсотків, від єдиного податку - 5,5 млн. грн. або 6,3 відсотки від загальної частини надходжень.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)