Директор будівельної фірми не заплатив 2,7 мільйона гривень податків

21.07.10 14:57 2688

Після 22 перевірок до бюджету донараховано 66,5 млн. грн

Директор  будівельної фірми  не заплатив 2,7 мільйона гривень податків

Набирає обертів загальнодержавна операція «Бюджет», спрямована на детінізацію вітчизняної економіки та виявлення суб’єктів господарювання, які сприяють підприємствам та фірмам в ухиленні від сплати податків та їх мінімізації.

В рамках операції проведено 22 перевірки суб’єктів господарювання, які умисно мінімізують податкові зобов’язання, за результатами яких до бюджету донараховано 66,5 млн. грн.

Оперативні співробітники головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Вінниці викрили директора фірми, який, виконуючи будівельні та ремонтні роботи, умисно не сплачував податки. Сума ухилення, за результатами позапланової документальної перевірки підприємства, склала понад 2 мільйони 700 тисяч гривень.

Податківці вийшли на слід близько 30 фірм і підприємств, які в різний час були клієнтами ділка: як свідчать документи, у когось він виконував ремонтні роботи, комусь стелив тротуарну плитку. Оплата за виконані роботи надходила на банківські рахунки підприємства, звідки директор знімав її готівкою, не сплачуючи податків з операцій. Щоб завищити валові витрати і занизити податковий кредит, вносив до податкової декларації суми коштів, оплачені ним за начебто замовлений товар чи послуги у ряду фірм, тим часом як операції проводилися віртуально – на папері.

На момент візиту податківців у директора були відсутні первинні бухгалтерські документи, що свідчили б про обсяги та фінансовий обіг діяльності його фірми. Сам він узагалі відмовився надавати співробітникам податкової міліції будь-які пояснення з приводу виявлених порушень. Тим не менш, це не звільнило його від відповідальності за умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, що загрожує йому тюремним ув’язненням терміном від 5 до 10 років з конфіскацією майна. Відносно нього слідчими податкової міліції вже порушена кримінальна справа.

Ольга Шишківська, прес-офіцер управління
податкової міліції ДПА у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)