КМУ прийняв постанову, якою спростив надання субсидій

27.07.10 08:16 4295

В області зросте кількість сімей, яким держава компенсує витрати на отримання житлово-комунальних послуг

КМУ прийняв постанову, якою спростив надання субсидій

Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Віталій Давиденко, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Микола Черненко провели прес – конференцію щодо посилення соціального захисту населення області під час оптимізації тарифів на житлово-комунальні послуги і природний газ.

«Захищаючи населення від підвищення цін на газ Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою спростив надання субсидій, а також розширив базу її надання», - зазначила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.

Прийняте рішення для надання субсидій компенсує громадянам витрати, які більше 15% (для працюючих родин) і 10% (для непрацездатних і пенсіонерів) відсотків від сімейного бюджету. Раніше ця планка складала 20% і 15% відповідно.

У 2009 році 13,5 тис. вінничан скористались отриманням житлових субсидій, у 2008 році – понад 18 тис. чол.
Урядом значно спрощено умови надання субсидій. Зокрема, скорочено як перелік документів, так і вимоги до отримувачів субсидій. «Так, для непрацюючих громадян (пенсіонерів, інвалідів) достатньо буде заяви та декларації про доходи», - зазначив начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Микола Черненко. Довідку про доходи пенсіонерів самостійно надаватиме Пенсійний фонд, тому таку довідку від пенсіонерів не вимагатимуть. Для працюючих громадян – заява, декларація про доходи і майновий стан, довідка про доходи.

«Громадяни, у яких є поточна заборгованість по квартплаті, також мають право на житлову субсидію. Тобто така заборгованість не є перешкодою для отримання субсидій. Наявність боргу ніяк не впливає на її отримання», - розповів начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Віталій Давиденко.

Любов Спірідонова поінформувала також, що ті, хто вже має субсидію, не повинні нікуди звертатися - розмір субсидії буде перерахований автоматично, про що одержувачів субсидій буде поінформовано.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)