Вінницька область отримує 20 млн. грн. державної субвенції

09.09.10 09:06 2644

Завдяки клопотанню голови облдержадміністрації уряд відновив фінансування заходів соціально-економічного розвитку Вінницької області, виділивши для області субвенцію з державного бюджету у сумі 20,261 млн. грн.

Вінницька область отримує 20 млн. грн. державної субвенції

На інвестиційні проекти соціального спрямування, які реалізуються у Вінницькій області, держава передбачила 18, 261 млн. грн..

У тому числі на продовження будівництво школи у с. Соснівка Шаргородського району визначено видатки в розмірі 5,9 млн. грн.., на будівництво школи в Томашполі – 6,8 млн. грн.. 3 млн. грн. виділено для обласної клінічної лікарні ім.. Пирогова на продовження першої черги будівництва хірургічного комплексу.

Окрім того, 2 млн. грн.. спрямовується на будівництво мереж водопостачання смт Турбів Липовецького району. На реконструкцію приміщення школи естетичного виховання у Крижополі уряд передбачив 500 тис. грн.. фінансової підтримки.

Також 2 млн. грн. по лінії Мінрегіонбуду виділено на реконструкцію адміністративно-побутового корпусу з трибунами та стадіону в Центральному парку культури і відпочинку ім.. Горького у місті Вінниці.

Виділені кошти будуть освоєні до кінця року.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)