Махінаторів із сухим молоком вивели на чисту воду

28.09.10 04:15 2525

В ході оперативних відпрацювань у рамках загальнодержавної операції «Бюджет» співробітники відділу протидії схемам ухилення від сплати податків податкової міліції Вінницької області викрили факт умисного ухилення від сплати податків службовими особами молокопереробного підприємства області.

Махінаторів із сухим молоком вивели на чисту воду

Сумніви податківців викликали контракти на закупівлю сухого знежиреного молока у кількох столичних фірм на суму понад 10 мільйонів гривень. Чому діюче підприємство закуповує у великих кількостях продукт, який і сам виготовляє, оперативники з’ясовували не лише у «молочників», але й у керівників київських фірм-продавців. Тут сумніви правоохоронців знайшли своє підтвердження: продавці виявилися фіктивними, зазначені у документах службові особи київських фірм заявили, що до створення і діяльності цих фірм не причетні і тим більш ніяких господарських справ із молокопереробними підприємствами Вінниччини ніколи не вели. А їхні підписи на первинних документах експертизою визнані підробленими.

Проведена службовцями підприємства махінація з документами і закупівлею товару ледь не коштувала бюджету понад 1,5 мільйона гривень несплаченого податку на додану вартість. Тепер же їм доведеться відповідати за умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, що загрожує позбавленням волі терміном від 5 до 10 років. Слідчі податкової міліції вже порушили кримінальну справу за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

 Ольга Шишківська, прес-офіцер
управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)