Економічно активні підприємства щомісяця зменшують борги по виплаті заробітної плати

28.10.10 09:00 2837

26 жовтня у Вінницькій міській раді відбулось чергове засідання комісії по ліквідації заборгованості по виплаті заробітної плати під головуванням першого заступника міського голови Івана Михайлюка.

Економічно активні підприємства щомісяця зменшують борги по виплаті заробітної плати

Під час наради члени комісії проаналізували стан розрахунків із робітниками на економічно активних підприємствах міста та підвели підсумки ряду необхідних заходів щодо прискорення погашення боргів по зарплаті.

Станом на початок жовтня економічно активним підприємствам обласного центру вдалось зменшити заборгованість із виплати заробітної плати більш ніж на два мільйони гривень. На перше жовтня сума боргу становить майже 7 мільйонів гривень, тоді як на перше вересня вона перевищувала дев'ять мільйонів.

Що ж стосується заборгованості перед працівниками міських комунальних підприємств, то за місяць вона зменшилась на половину. У вересні сума боргу була 2,4 млн. грн., у жовтні - 1,2 млн. грн. Повністю ліквідовано борги по зарплаті на двох комунальних підприємствах - «ЕкоВін» та «Вінницяміськтеплоенерго».

Окрім моніторингу стану розрахунків підприємств міста із виплати зарплатні, проводяться перевірки усіх підприємств форм власності щодо дотримання чинного законодавства з праці. Крім того, систематично контролюється стан розрахунків із зарплати у ЖЕКах міста.

Під час наради було відзначено, що 25 жовтня в рахунок погашення заборгованості підприємствами міста виплачено ще два з половиною мільйони гривень. Тож станом на кінець жовтня залишок заборгованості по зарплаті на економічно активних підприємствах становить майже п'ять мільйонів гривень

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)