Обласний бюджет виконується, але проблем ще досить

10.11.10 11:24 2748

За звітними даними, як повідомив заступник голови обласної державної адміністрації В. Барецький, область має непогані результати роботи з виконання місцевих бюджетів.

Обласний бюджет виконується, але проблем ще досить

За 10 місяців поточного року до зведеного бюджету області мобілізовано 1258,7 млн. грн., що більше проти відповідного періоду минулого року на 164,8 млн. грн. Дотацію з державного бюджету отримано в сумі 1,9 млрд. грн. На виплату допомоги сім’ям з дітьми, пільг та субсидій держава передала області – 806,7 млн. грн. Це дало змогу профінансувати головні статті видаткової частини бюджету області.

9 листопада 2010 року Уряд перерахував заплановані субвенції, які передбачені на листопад поточного року – 73,8 млн. грн. на виплату допомоги сім’ям з дітьми та 2,6 млн. грн. на компенсацію пільгового проїзду. Найближчим часом дані кошти отримають споживачі.

Проблемними залишаються питання виконання місцевих бюджетів міст Жмеринка, Козятина та Могилів-Подільського. В окремих районах спостерігається дефіцит фонду оплати праці, це стосується тих районів де розгалужена мережа органів місцевого самоврядування, закладів освіти та іншої соціальної сфери.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)