Залізли до бюджетної кишені

15.11.10 05:03 2622

Майже один мільйон гривень бюджетних коштів вирішили покласти до власної кишені службовці підприємства по виробництву сільгосптехніки на Вінниччині.

Залізли до бюджетної кишені

Щоб провести чималу суму коштів в обхід казни, директор та головний бухгалтер підприємства закупили у луганської фірми метал та металеві вироби. Подібний трюк із операціями купівлі-продажу товарів, де фігурують великі гроші і маленькі фірми, добре відомий співробітникам податкової міліції. Тож процедуру із закупівлі ретельно перевірили, і підозри податківців знайшли своє підтвердження: луганська фірма до місцевої ДПІ звітності не подавала і за фактичною адресою була відсутня. Іншими словами – фірма виявилася фіктивною, і службовці підприємства, забезпечуючи поставку металу на своє підприємство, не могли про це не знати.

Тож директор із головбухом мають пояснити, куди поділися невідомо кому сплачені кошти, які до своєї податкової звітності вони включили, відтак бюджет недоотримав майже 900 тисяч гривень податків. Наразі порушена кримінальна справа за ст. 212 Кримінального кодексу України – ухилення від сплати податків.

Ольга Шишківська, прес-офіцер управління
податкової міліції ДПА у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)