Про ціну на хліб говорили за зачиненими дверями

04.07.08 01:34 3112

У четвер, 3 липня, до приймальні першого заступника голови облдержадміністрації Валерія Коровія зайшла солідна делегація на чолі з генеральним директором ВАТ "Концерн Хлібпром" Вадимом Вишневським.

Про ціну на хліб говорили за зачиненими дверями

Зустріч відбувалася за зачиненими дверима. Миритися чи сваритися з обласною владою приїхала зі Львова делегація концерну "Хлібпром"? З офіційного джерела в облдержадміністрації "МІСТУ" повідомили, що представники концерну "Хлібпром" таки приїхали миритися. Отож власники концерну все-таки будуть змушені погоджувати з обласною владою ціну на хліб, зокрема, на так звані "соціальні" його види - білий і чорний.

Раніше концерн "Хлібпром" подав позов до Львівського господарського суду з тим, щоб скасувати розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації Олександра Домбровського про обов'язкове декларування змін на оптово-відпускні ціни на основні сорти хліба, що виробляються заводами виробника хлібобулочних і кондитерських виробів "Концерн Хлібпром", розташованими на території Вінницької області. Суд відмовив ВАТ "Концерн Хлібпром" у задоволенні позову.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)