У Вінниці збільшується заборгованість по заробітній платі

23.07.08 10:30 2409 1

Станом на 1 липня заборгованість 39 економічно активних підприємств міста склала 4,1 млн. грн.

У Вінниці збільшується заборгованість по заробітній платі

За даними щоденного моніторингу стану розрахунків підприємств міста із виплати заробітної плати, станом на 1 липня заборгованість 39 економічно активних підприємств міста склала 4,1 млн. грн., що на 1,5 млн. грн. більше в порівнянні з попереднім місяцем. Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю міської ради.

- Об'єктивних причин збільшення заборгованості по заробітній платі я не бачу, - наголосив перший заступник міського голови Іван Михайлюк, - це пояснюється тільки небажанням певних керівників працювати у цьому напрямку.

З метою виявлення підприємств-боржників та з'ясування причин заборгованості по заробітній платі управлінням праці та соціального захисту населення проводяться перевірки. Також розроблений графік погашення боргів по зарплаті по кожному ЖЕКу міста. На підприємства-боржники матеріали передаються в прокуратуру.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Він
    Він
    23-07-08, 12:12 | IP:82.207.124...
    Заборгованість по заробітній платі збільшується не тільки у Вінниці... Візьмемо для прикладу любий із районів області. Щоб не зростала заборгованість керівники райдержадміністрації вчать і заставляють кервників підприємств, щоб ті в першу чергу сплатили обовязкові платежі (пенсійний, соцстрах, хайнятість, прибутковий, профспілки і т.д.) Саме по них вдслідковується заробітна плата, яку працівники не отримують роками. Сьогодні селянин (член агрофірми отримує зарплату раз на рік - натуроплатою, зерном. Живих грошей майже не бачить. Та ще й вдячний своєму дирекору. який справно плотить внески в пенсійний і через кілька років він зможе отримувати пенсію. а куди дітись ...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)