Один день у військах зв'язку

29.07.11 09:14 2788 0

У Вінниці до Дня Повітряних Сил ЗС України та Дня військ зв'язку, які відзначатимуться 7 та 8 серпня, для представників центральних і регіональних ЗМІ було організовано акцію "Один день у військах зв'язку "

Один день у військах зв'язку

О 8-ій годині ранку 18 представників засобів масової інформації разом з особовим складом військової частини розпочали день із загального шикування та ритуалу підняття Державного прапора. Далі журналістів навчали азам армійської служби. Зокрема, після численних тренувань представники ЗМІ виконали норматив з розбирання і складання автомату Калашникова та дії під час застосування противником зброї масового ураження.

На базі польового містечка журналісти під пильним наглядом та за допомогою військовослужбовців протягом трьох годин розгортали засоби зв'язку та виконували нескладні нормативи. "Взвод" журналістів був розділений на два екіпажі. Дівчата розгортали радіорелейну станцію Р-409МА, а хлопці - тропосферну станцію Р-410М. Завершальним етапом заходу стало вручення учасникам акції "Один день у військах зв'язку " дипломів на згадку. Також було обговорено перспективи подальшої співпраці.

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)