Фонд Східна Європа створює нові можливості для розвитку підприємництва

20.08.08 10:30 2218 1

На Вінниччині будуть розвивати сільський зелений туризм

Фонд Східна Європа створює нові можливості для розвитку підприємництва

Фонд Східна Європа та Координатор проектів ОБСЄ в Україні надали грант Вінницькому обласному відділенню Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму $22 721.

В рамках проекту Вінницького відділення Спілки в м. Бар буде відкрито центр «Золоте кільце Поділля», де можна буде дізнатись про туристичні принади регіону, маршрути та садиби, які готові прийняти туристів. Також буде створено «Південно-західну ремісничу артіль», де працюватимуть народні майстри, а також колишні безробітні, яких в рамках проекту навчать народних ремесел, зокрема традиційної для Вінниччини клембівської вишивки, бубнівського гончарства, могилів-подільсьскої витинанки та писанки. Організація також проведе навчання з азів сільського зеленого туризму для керівників туристичних об’єктів та власників садиб Вінниччини. Проект охопить 5 районів області: Барський, Жмеринський, Могилів-Подільский, Шаргородський та Ямпольский.

З 2003 року Фонд Євразія—засновник Фонду Східна Європа—та Координатор проектів ОБСЄ в Україні через програму «Місцевий економічний розвиток» вклали понад $750 000 у гранти та проекти технічної допомоги в 14 областях України та АР Крим. Мета програми—сприяти розвитку місцевої громади через налагодження співпраці громади, влади та бізнесу.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Я
    Я
    20-08-08, 13:17 | IP:194.6.197...
    Я сама з Бару, там нема нічого цікавого, річки та ставки позаростали, 2 пам"ятника воїнам Радянської Армії, розвалений будинок де в ранньому дитинстві жив Коцюбинський, на той будинок як дивишся, то плакати хочеться від людської байдужості, і він в такому стані уже давно. Про руїни фортеці в парку говорити просто соромно, там завжди купа пляшок, сміття, шприців та фекалій. Про яке народне мистецтво йдеться??? В Бару його точно нема. Про зелений туризм: розвивайте його краще ближче до Дністра, там хоч краєвиди мальовничіші.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)