Підготовка до відзначення 20-ї річниці Незалежності триває. Анонс подій

11.08.11 11:40 3114

До відзначення 20-ї річниці незалежності України залишилось трохи менше 2-х тижнів. Підготовка до свята на Вінниччині іде на повну. Аби скоординувати дії всіх відповідальних за святкування оргкомітет облдержадміністрації провів селекторну нараду з представниками районів.

Підготовка до відзначення 20-ї річниці Незалежності триває. Анонс подій

Урочисті заходи з нагоди свята розпочнуться вже 19 серпня. В Кіноконцертній залі Плеяда цього дня відбудеться церемонія занесення на обласну дошку пошани, вручення дипломів людина року.

23 серпня, в день державного прапору, відбудуться урочистості у Києві. На них буде присутня делегація з Вінниччини у складі 50 чоловік на чолі з першими особами області.

У Вінниці святкування дня Незалежності розпочнеться 24 серпня. О 12 годині на площі біля кіноконцертної зали Райдуга розпочнеться культурно-мистецький проект Подільський узвіз. О 16 годині у центральному парку та на площі Театральній відбудуться концертні програми за участі українських, іспанських та французьких колективів.

Найголовнішою родзинкою свята стане 3-й фестиваль весільних мистецтв «Міцна сім'я - Міцна держава». Завершиться відзначення Дня Незалежності святковим феєрверком.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)