Вінницький «Фронт Змін» виступив проти диктаторського режиму в Україні

19.08.11 14:19 2404 4

Активісти вінницького "Фронту Змін", разом з представниками інших політичних партій та громадських організацій під час мітингу виступили проти диктаторського режиму в Україні та арештів опозиційних лідерів.

Вінницький «Фронт Змін» виступив проти диктаторського режиму в Україні

На площі Театральній кілька сотень вінниччан відгукнулися на заклик опозиції - прийти і висловитися проти чинного режиму в Україні. Тут виступали депутати, керівники політичних партій та громадських організацій, які висловилися на підтримку Комітету опору диктатурі. Керівники опозиційних сил говорили про необхідність гуртування задля захисту конституційних прав і свобод та протидії наступу диктатури.

Вінницький «Фронт Змін» виступив проти диктаторського режиму в Україні

"Лише так ми зможемо захистити права, гарантовані нам Конституцією, – прокоментував участь у мітингу активістів-фронтовиків голова обласної організації «Фронту Змін», депутат обласної ради Сергій Кудлаєнко.Не можна позбавляти громадян права вільно висловлювати свої думки і переконання, обирати і бути обраним. Тому ми маємо намір відстоювати інтереси пересічних українців та їхні права. Адже, ми живемо в демократичній державі і якщо верховенство права для владної верхівки відходить на другий план – „Фронт Змін” не зможе спокійно за цим спостерігати".

Фото

Вінницький «Фронт Змін» виступив проти диктаторського режиму в Україні Вінницький «Фронт Змін» виступив проти диктаторського режиму в Україні Вінницький «Фронт Змін» виступив проти диктаторського режиму в Україні

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Адик
  Адик
  21-08-11, 14:30 | IP:178.95.138...
  Странная логика у симпатиков ПР, значит майдану 2004, оппозиции народ не верит, а вот их брехливому, мягко говоря, лидеру нужно верить безоговорочно. Ах извините, наш дорогой прэцыдент, забыл, что суд вас оправдал. Это было не вранье, это всего лишь предвыборная агитация. Только вот одного вы не можете понять, в 2004г люди мерзли на майдане не за Ющенко, Тимошенко, и не против Януковича, а за себя в первую очередь. Потому, что нормалных людей не устраивает рабская жизнь. Говорят, что люди не пойдут на акции потому что надо кормить семьи. Чьи семьи, уважаемые? Януковича, Фирташа, Ахметова и т.д. ?
 • 3. Диктатор
  Диктатор
  19-08-11, 18:49 | IP:96.224.16...
  Интересно а в чём "диктатура"? ...- может в том что хотят посадить еврейскую воровку?
 • 2. Из США
  Из США
  19-08-11, 18:46 | IP:96.224.16...
  За этими лохами стоит американский еврей Яценюк. Он исполнитель американского плана по уничтожению Украины под названием "Гарвардский проект"
 • 1.
  19-08-11, 18:06 | IP:81.30.173...
  Жаль,не знала про мiтинг,а то би прийшла пiдтримати оппозицiйнi сили.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)