Вінницький «Фронт Змін» виступив проти диктаторського режиму в Україні

19.08.11 14:19 2734

Активісти вінницького "Фронту Змін", разом з представниками інших політичних партій та громадських організацій під час мітингу виступили проти диктаторського режиму в Україні та арештів опозиційних лідерів.

Вінницький «Фронт Змін» виступив проти диктаторського режиму в Україні

На площі Театральній кілька сотень вінниччан відгукнулися на заклик опозиції - прийти і висловитися проти чинного режиму в Україні. Тут виступали депутати, керівники політичних партій та громадських організацій, які висловилися на підтримку Комітету опору диктатурі. Керівники опозиційних сил говорили про необхідність гуртування задля захисту конституційних прав і свобод та протидії наступу диктатури.

Вінницький «Фронт Змін» виступив проти диктаторського режиму в Україні

"Лише так ми зможемо захистити права, гарантовані нам Конституцією, – прокоментував участь у мітингу активістів-фронтовиків голова обласної організації «Фронту Змін», депутат обласної ради Сергій Кудлаєнко.Не можна позбавляти громадян права вільно висловлювати свої думки і переконання, обирати і бути обраним. Тому ми маємо намір відстоювати інтереси пересічних українців та їхні права. Адже, ми живемо в демократичній державі і якщо верховенство права для владної верхівки відходить на другий план – „Фронт Змін” не зможе спокійно за цим спостерігати".

Фото

Вінницький «Фронт Змін» виступив проти диктаторського режиму в Україні Вінницький «Фронт Змін» виступив проти диктаторського режиму в Україні Вінницький «Фронт Змін» виступив проти диктаторського режиму в Україні

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)