З початку року податкова служба Вінниччини вивела "з тіні" майже 2 тисячі заробітчан

19.08.11 14:52 2390 4

З них понад 1 тисяча "трудових нелегалів".

З початку року податкова служба Вінниччини вивела "з тіні" майже 2 тисячі заробітчан

Легалізовано 769,2 тис.грн. доходів, забезпечено надходження 119,2 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Також встановлено 913 громадян, які здійснювали свою діяльність без відповідної реєстрації та залучено їх до державного обліку зі сплатою 182,6 тис.грн. податків.

Зрозуміло, що роботодавці у таких ситуаціях переслідують досить конкретну мету – ухилення від сплати податків до місцевих бюджетів, до Пенсійного та соціальних фондів. А от наймані працівники, що називається, живуть сьогоднішнім днем. Відтак, погоджуючись на виплату зарплат „у конверті” втрачають набагато більше: соціальну захищеність на випадок хвороби чи безробіття, пенсійне забезпечення в старості чи при отримання інвалідності тощо.

Мають місце на Вінниччині й порушення податкового законодавства при виплаті заробітної плати робітникам та службовцям. У ході проведених за 7 місяців 68 перевірок, донараховано 1 мільйон 862,1 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій, з яких до бюджету надійшло 1 мільйон 305,3 тис.грн. Виявлено 68 випадків виплати доходів за рахунок «тіньових» коштів, надання платниками податків фізичним особам неоподаткованих матеріальних та соціальних благ.

Утім лише зусиллями податківців зрушити ситуацію у кращий бік буде важко. Отож, окрім контрольно–перевірочної роботи з легалізації заробітних плат і зайнятості, ДПА у Вінницькій області проводить значну просвітницьку роботу з питання легалізації доходів, залучаючи волонтерів, громадські інституції, засоби масової інформації. І цей напрям роботи є одним із найбільш пріоритетних.

Тож замість ремствувати на когось за недофінансування освіти, охорони здоров’я тощо, може краще сказати рішуче „НІ!” нелегальним трудовим відносинам. Адже не сьогодні сказано: „Хочеш змінити світ – розпочни змінюватись сам”

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПА у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. виснажений підприємець
  виснажений підприємець
  21-08-11, 16:58 | IP:95.134.45...
  Скоро вже не буде шо класти навіть у "конверти".
 • 3. Григорій
  Григорій
  21-08-11, 14:21 | IP:178.95.138...
  "....окрім контрольно–перевірочної роботи з легалізації заробітних плат і зайнятості, ДПА у Вінницькій області проводить значну просвітницьку роботу з питання легалізації доходів...". Повна маячня!! Не контролювати і читати проповіді портрібно, а СТВОРЮВАТИ УМОВИ для нормального функціонування малого і середнього бізнесу!
 • 2. Роботодавець
  Роботодавець
  19-08-11, 18:42 | IP:95.134.0...
  Дайте ставку 18% на єдиний соціальний внесок і Вам не потрібно буде воювати з власним народом.

  Нагрузка на зарплату в 60 відсотків призвела до того, що люди не хочуть робити, а роботодавці не можуть платити.

  Типова відповідь працівників (вантажників,наприклад):
  - Навіщо мені Ваші копійки, якщо я можу в центрі зайнятості отримувати
  1500грн. і сидіти вдома.

  Роботодавця потрібно цінувати і шанувати, вислухати і зрозуміти, а
  не звинувачувати в ухилянні від сплати податків.
  Ви думаєте, що роботодавець не хоче спати спокійно і мати повагу в суспільстві?
  Сьогодні керівники викручуються, як тільки можуть, щоб зберегти підприємства. І, повірте, якби було звідки платити, то ніхто б не жив у постійній тривозі.

 • 1.
  19-08-11, 18:19 | IP:81.30.173...
  Який бред пише автор. Хiба не зрозумiло,що у часи тотального безробiття люди радi хоч якiйсь роботi,аби прогодуватися.Нiхто з нинiшньоi молодi чи то громадян середнього вiку на пенсii у майбутньому не розраховуе,хiба що чиновники та бюджетники,якi iтак мають зарплати з людських податкiв.Всi живуть соьгоднiшнiм днем i не розраховують у непевнi смутнi часи на майбутне.
  Найманий робiтник не може нiяк впливати на зарплати,бо навiть мiзерноi в "конвертi" може i не отримати,а роботодавцям все все одно спливе з рук.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)