На день міста пластуни організують для всіх вінничан "Пластове містечко"

07.09.11 12:01 7789 2

10 вересня у сквері Козицького о 15.00 пластуни організують для всіх вінничан "Пластове містечко"

На день міста пластуни організують для всіх вінничан "Пластове містечко"

10 вересня силами наших пластунів та вінничан буде проведене "Пластове містечко" в рамках якого будуть акції "Домінація", "Вчимо історію разом" та Пересувна експозиція «Пласт – український скаутинг».

Просимо всіх мобілізуватись, допомогти і залучити до того своїх друзів )

1) Мета заходу "Домінація": Ознайомити громадськість з історією гербів українських міст, об’єднати українців навколо державних символів, ознайомити громадськість з діяльністю організації Пласт.

Суть заходу: Пластуни на центральних площах міст складають великий тризуб з 95 великих фігур доміно. На фігурах замість звичних чорних цяток зображенні герби різних українських міст та селищ міського типу. Завданням гри полягає у тому, щоб з цих фігур перехожі спільно з пластунами склали один великий державний герб України – тризуб.

Ця дія означає, що незалежно від міст – ми всі є українцями. Для дітей, що складатимуть український герб, розміщуватиметься банер-підказка, який показує як має виглядати майбутнє зображення.

Висота тризубу становить – 12 м., ширина – 7, 5 м.

2) Мета заходу "Вчимо історію разом": Зацікавити підростаюче покоління вивчати славні сторінки української історії, ознайомити громадськість з Пластом, створити інформаційний привід для висвітлення у ЗМІ.

Суть заходу: Пластуни на центральних площах своїх міст складають велику пазл-гру (6 Х 3 метри – 135 пазл-фігур) із зображенням українського війська різних часів. До цього процесу за допомогою роздачі листівок члени Пласту долучають звичайних перехожих.

 


 

Фото

На день міста пластуни організують для всіх вінничан "Пластове містечко" На день міста пластуни організують для всіх вінничан "Пластове містечко" На день міста пластуни організують для всіх вінничан "Пластове містечко"

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. ЧОЧО
  ЧОЧО
  08-09-11, 15:02 | IP:178.74.251...
  "Из США", ни за что не отдавай своих детей туда - пусть ростут гавнюками
 • 1. Из США
  Из США
  07-09-11, 12:38 | IP:71.183.187...
  Все эти бандеровские фашистские организвции надо запретить, а главарей в тюрму. Знаем мы что такое "Плст" и "Скауты" в Америке...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)