Вінницькому торговельно-економічному інституту - 40

03.09.08 00:51 2838

2 вересня у залі обласного музично-драматичного театру ім. Садовського зібралися випускники, викладачі та гості, аби взяти участь у заходах з нагоди 40-річчя Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Вінницькому торговельно-економічному інституту - 40

Вінницький міський голова Володимир Гройсман, який завітав на святкування, побажав студентам ВУЗу успіхів, щоб вони завжди залишалися енергійними та активними, прославляли своїми досягненнями наш край і приносити користь нашій країні. Обласна та міська влада з нагоди ювілею подарувала інституту сучасне мультимедійне обладнання, яке стане у нагоді під час навчального процесу.

Довідка:
На сьогоднішній день Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ займає 4 місце у рейтингу ВУЗів України 3-4 рівня акредитації. Він здійснює підготовку фахівців міжнародного рівня зовнішньої та внутрішньої торгівлі, готельно-ресторанного бізнесу, туризму, фінансової системи, менеджменту тощо. У інституті на 4-х факультетах навчається близько 7 тисяч студентів. ВУЗ готує бакалаврів по 11 напрямках підготовки та 18 - з професійними спрямуваннями. Близька 75 % випускників займають керівні посади у Вінницькій області. При інституті створено 7 спеціальностей та 14 спеціалізацій для підготовки спеціалістів, відкрито 10 магістерських програм. Навчальний процес організовують 11 кафедр та 12 спеціалізованих навчальних центрів. Близько 70 % викладачів інституту - професори та доценти. Лише за 2 останніх роки відкрито центр інформаційних технологій, центр довузівської підготовки, центр професійної освіти. Інститут має потужну матеріально-технічну базу, яка відповідає міжнародним стандартам, кабінети забезпечені сучасною комп'ютерною технікою. Працює сучасна бібліотека економічного профілю з 4-ма читальними залами, обладнаними системою електронного пошуку, яка нараховує близька півмільйона книжок. Торговельно-економічний інститут отримав визнання університетів Європи - тут проводяться міжнародні наукові конференції, міжнародні форуми, економічні семінари, учасниками яких провідні політичні діячі.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)