На Міжнародному дитячому фестивалі вінницька “Грація” була першою

18.10.11 10:36 6022

Вінницькі танцюристи стали кращими на Міжнародному дитячому конкурсі

На Міжнародному дитячому фестивалі вінницька “Грація” була першою

У Болгарії, на Міжнародному дитячому фестивалі “Сонце. Радість. Краса” (Несебр) вінницька “Грація” була першою. З 11-ти країн-учасниць вихованці ансамблю спортивно-бального танцю “Грація” вибороли перемогу. Це першість у категоріях бальний танець і характерний танець(дует) та перше місце серед ансамблів у категорії бальна хореографія.

- Ми брали участь у дитячій та дорослій вікових категоріях, - розповідає балетмейстер ансамблю бального танцю “Грація” Павло Мацюк. - З Вінниці на фестиваль поїхало десять пар віком від 10 до 12 років і я зі своєю партнеркою, Аліною Горовою. Діти виступали у номінації бальна хореографія і з-поміж 400-500 учасників стали першими.

Павло з партнеркою виступили у двох номінаціях. Показали бальний танець і вперше спробували себе у характерному танці, де представили "Севільяну" (один з найбільш прославлених стилів фламенко).

Як поділився Павло, цей фестиваль був досить серйозним і відповідальним, діти змогли гідно представити нашу країну поряд з представниками Росії, Болгарії, Німеччини, Угорщини, Румунії, Білорусі, Македонії, Молдови, Литви і Казахстану.

Перемогу на конкурсі Павло Мацюк пояснює тим, що діти постійно тренуються та часто виступають, тому не бояться сцени. Найважливіше, за його словами, це перед виступом уміти психологічно зібрати колектив.

Конкурс проходив у червні і весь фінансовий тягар ліг на плечі батьків (близько 300 євро). Хоча окрім кількох днів фестивалю діти протягом 7-ми днів відпочили у Сарафово.

Фото

На Міжнародному дитячому фестивалі вінницька “Грація” була першою

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Анна Мельник
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)