Вінницьким комунальним ЗМІ поставили завдання вийти на рівень приватних

27.10.11 16:39 2174

Вінницький міський голова Володимир Гройсман вважає доброю традицією дотування комунальних ЗМІ.

Вінницьким комунальним ЗМІ поставили завдання вийти на рівень приватних

Про це він заявив журналістам по завершенні сесії міськради, де депутати затвердили Програму висвітлення діяльності Вінницької міської ради, її виконавчих органів, дотації комунальним ЗМІ у 2012-2016 роках. В. Гройсман підкреслив, що коштів, закладених у програмі, вистачає, щоб забезпечити оприлюдення важливих рішень, ініціатив та нормативних документів міської влади на телеканалі "ВІТА", радіокомпанії "Місто над Бугом" та у газеті "Вінницька газета", а також на офіційному сайті Вінницької міськради, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"Один із елементів відкритості суспільства - це преса. І є така традиція, що є комунальні ЗМІ, які заробляють власні кошти і ми підтримуємо їх рівень дотаційності. Ці кошти (200 тисяч гривень щорічно - Авт.) йдуть на висвітлення нашої роботи і нормативних документів, які є обов'язковими для оприлюднення", - підкреслив В. Гройсман.

Він також додав, що із часом комунальні ЗМІ мають перейти на самоокупність. І тоді необхідність дотування відійде. "Частка власних коштів від діяльності має зростати, відтак, дотації зменшуватись. Я вважаю, що комунальні ЗМІ можуть перейти на рівень приватних", - зазначив мер.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:УКРІНФОРМ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)