Шість порушників за чотири дні виявили інспектори ДАІ за допомогою системи «Рубіж»

31.10.11 09:54 4881

Стаціонарний пост ДАІ обладнали новою системою «Рубіж»

Шість порушників за чотири дні виявили інспектори ДАІ за допомогою системи «Рубіж»

Стаціонарний пост ДАІ, що біля села Комсомольського, обладнали новою системою «Рубіж». Вона вже більше тижня контролює транспорт, який проходить у напрямках до Житомира та до Вінниці.

Її особливість у тому, що інспектори ДАІ майже не втручаються у процес перевірки машин по різних базах даних. Все здійснюється автоматично.

- Камери спостереження фотографують номер машини, передають дані до стаціонарного пункту ДАІ «Комсомольський», - розповідає заступник начальника УДАІ УМВС України у Вінницькій області підполковник міліції Петро Веретельник. – Потім ці дані надходять до Києва і перевіряються у всіх основних базах України. Тобто: чи не викрадений транспорт, чи його не розшукують, чи водій не позбавлений права керування, чи не знаходиться транспортний засіб під арештом державної виконавчої служби за скоєння різних правопорушень.

Якщо ж автівку розшукують правоохоронні органи, то на стаціонарному посту спрацьовує спеціальний звуковий сигнал тривоги. Тоді працівники ДАІ зупиняють транспортний засіб.

Про новинку і камери чули не всі водії, проте зраділи «невтручанню» інспекторів у їх життя.

- Як на мене, - говорить водій Ярослав, що проїжджав повз пост «Комсомольський», - то це навіть краще, ніж інспектори на дорозі, в кущах. А так чітко перевіряться номера, і інспектор не зупинятиме мене просто.

За перші чотири дні роботи системи «Рубіж», яка обійшлась, за словами Петра Веретельника, у 350 тисяч гривень, затримано шість порушників. Два водії, як розповів Петро Веретельник, розшукувала ДВС і чотири керували авто в той час, як були позбавлені права керування.

У Вінницькій області, окрім Комсомольського посту, працює ще два стаціонарних пости. Вони знаходяться біля села Краснопілка Гайсинського району та на території Літинського району. Їх обладнано системою «Ураган». Всього, за даними ДАІ в Україні, працює 34 стаціонарних пости у 18 регіонах.

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра МРУГ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)