10 років готувалась книга «Вінниця: погляд у минуле»

12.09.08 02:17 3544

10 вересня, у залі обласної філармонії «Плеяда» було презентовано першу за всю історію Вінниці книгу-фотоальбом «Вінниця: погляд у минуле».

10 років готувалась книга «Вінниця: погляд у минуле»

Її автори - відомі вінничанам люди: колекціонер та фотохудожник Володимир Козюк і архітектор Сергій Царенко. Привітати їх із цією подією до «Плеяди» прийшло більше сотні людей. За словами Володимира Козюка, перші світлини Вінниці з'явилися на початку 20-го століття. Тоді фотокартки старовинного міста були коштовним та елітним подарунком. Самі ж фотокартки для книги-фотоальбому збирали близька 10 років. У цьому допомагали друзі та знайомі. Співавтор видання Сергій Царенко, який досить давно захоплюється історією Вінниці, вважає, що вона має багато спільного із Венецією. І те, що дехто з мешканців обласного центру жартома називає наше місто Венецією - є жартом лише частково. «Вінниця посідає своє, цікаве місце у європейській культурі, - каже Сергій Царенко. - Старовинна Вінниця подібна за ландшафтом і близька за топонімами до Давнього Риму».

Видання має спеціальний футляр, обкладинка за фактурою нагадує шкіру. Сторінки книги-фотоальбому глянцеві. Їх колір, жовтувато-коричневий, - нагадує папірус. Усі фотокартки у книзі - чорно-білі, а підписи під ними та історія міста описані п'ятьма мовами: українською, російською, польською, німецькою та англійською. Її наклад - 1100 екземплярів. Вартість однієї книги становить півтисячі гривень. Щойно видану книгу-фотоальбом «Вінниця:погляд у минуле» вінничани вже купують, переважно - на подарунки та презенти.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)