На ходулях відзначить свій день народження Вінниця

12.09.08 02:37 5600

На святкування 653-го дня народження Вінниці приїде всесвітньовідомий польський театр «Маката».

На ходулях відзначить свій день народження Вінниця

День Вінниці

Чимало вуличних дійств буде відбуватись за участю акторів саме цього театру. Це будуть вогні, танці, музика, актори на ходулях, бій гонгів, феєрверки і навіть танці на ходулях.


Таким чином, актори театру доведуть, що старовинна культура вуличних дійств не повинна зберігатись лише на паперах та у пам’яті народу - це спосіб існування, стиль життя, про який і хочеться розповісти за допомогою театралізованого шоу.


Цьогорічий день народження Вінниці пройде по-особливому – різні театри, які приїдуть на святкування, продемонструють вінничанам старовинні весільні пісні та ті, що співають на хрестини. Окрім цього, вінничани зможуть побачити різножанрові вистави. Деякі з акторів потраплять на старовинне весілля всіх часів і народів – слов’янське, італійське, іспанське та українське. А найцікавіше те, що усі вистави супроводжуються живим співом та танцями. Подібні шоу вінничани зможуть спостерігати цілий день.


Іще один широко відомий у світі театр «КТО» під керівництвом Єжи Зоня поставить сценку «Дон Кіхот». У цій виставі головний герой буде продовжувати війну із млинами, але йому ніяк не вдаватиметься вгамувати свого зброєносця Санчо Панса. Театру «КТО» більше 30 років, його вистави бачили більш як 1 млн. глядачів майже на усіх континентах.


Кожен, хто прийде на святкування Дня міста, зможе вдосталь насолодитися атмосферою старовини, яка буде панувати на вулицях Вінниці.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)