Помер Володимир Бондарчук - батько спортивного туризму у Вінниці

29.11.11 11:20 5068 1

Вчора, 28 листопада, пішов з життя президент Вінницького туристсько-спортивного союзу і колишній директор туристичного клубу "Меркурій" Володимир Бондарчук

Помер Володимир Бондарчук - батько  спортивного туризму у Вінниці

Друзі і знайомі його згадують як одного із засновників Вінницького міського турклубу "Меркурій", обласної федерації спортивного туризму, Вінницького туристсько-спортивного союзу.

- Я його пам'ятаю як людину не просто активну, а й оптиміста, - згадує заступник директора КО "Вінницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Володимир Жицький. - Були у житті моменти не зовсім прості, але він ніколи не падав духом. Свою спортивну туристичну діяльність він почав на Вінниччині з 1951 року, а уже з 1977 року - очолив обласну федерацію туризму.

Згодом, вже у 1991 році, за словами пана Жицького, Володимир Бондарчук очолив Вінницький туристсько-спортивний союз, а з 2002 року - обласну федерацію спортивного туризму. Протягом життя він займався пішоходним туризмом, був призером Чемпіонату СРСР з водного туризму, пішоходного, інструктором зі спортивного туризму і неодноразовим суддею на змаганнях вищого рівня зі спортивного туризму.

Останній період - з 2004 по 2010 рік Володимир Микитович працював директором Комунальної організації "Вінницький обласний центр фізичного  здоров'я населення "Спорт для всіх".

Прощання з Володимиром Микитовичем відбудеться у середу, 30 листопада, у турклубі "Меркурій" об 11 годині, о 12 -  панахида і о 13 - похорон.

Довідка:

Бондарчук Володимир Микитович

Дата та місце народження 12.12.1934, Житомир

Бондарчук В.М. один із видатних спортивних туристів Вінниччини та України.

Інструктор зі спортивного туризму, неодноразовий суддя-інспектор на змаганнях вищого рівня зі спортивного туризму.

Учасник спортивних походів з водного та пішохідного туризму до 5 кат ск. включно. Призер Чемпіонату СРСР з водного туризму 1975 р. Призер Чемпіонату СРСР з пішохідного туризму 1981 р. Мав 1 с.р. зі спортивного туризму.

Активний діяч спортивного туризму на Вінниччині. Туризмом займався з 1951 р., а з 1977 р. очолював обласну федерацію туризму, з 1991 р. – Вінницький туристсько-спортивний союз, з 2002 р. – обласну федерацію спортивного туризму. Був одним із засновників всіх вищезазначених організацій, а також одного з найкращих турклубів країни – Вінницького міського турклубу «Меркурій».

З 2004 по 2010 роки Бондарчук В.М. працював директором Комунальної організації «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Сандра
    Сандра
    29-11-11, 12:09 | IP:217.30.201...
    ох, жалко. хороший дядька был. сожрут теперь турклуб либо власти местные либо бизнесдеятели... а ведь такого места, пожалуй, нигде больше нет.
    таким клубом город может и должен гордиться. держится клуб только на энтузиастах. будет очень печально, если его закроют.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)