Помер Володимир Бондарчук - батько спортивного туризму у Вінниці

29.11.11 11:20 5676

Вчора, 28 листопада, пішов з життя президент Вінницького туристсько-спортивного союзу і колишній директор туристичного клубу "Меркурій" Володимир Бондарчук

Помер Володимир Бондарчук - батько  спортивного туризму у Вінниці

Друзі і знайомі його згадують як одного із засновників Вінницького міського турклубу "Меркурій", обласної федерації спортивного туризму, Вінницького туристсько-спортивного союзу.

- Я його пам'ятаю як людину не просто активну, а й оптиміста, - згадує заступник директора КО "Вінницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Володимир Жицький. - Були у житті моменти не зовсім прості, але він ніколи не падав духом. Свою спортивну туристичну діяльність він почав на Вінниччині з 1951 року, а уже з 1977 року - очолив обласну федерацію туризму.

Згодом, вже у 1991 році, за словами пана Жицького, Володимир Бондарчук очолив Вінницький туристсько-спортивний союз, а з 2002 року - обласну федерацію спортивного туризму. Протягом життя він займався пішоходним туризмом, був призером Чемпіонату СРСР з водного туризму, пішоходного, інструктором зі спортивного туризму і неодноразовим суддею на змаганнях вищого рівня зі спортивного туризму.

Останній період - з 2004 по 2010 рік Володимир Микитович працював директором Комунальної організації "Вінницький обласний центр фізичного  здоров'я населення "Спорт для всіх".

Прощання з Володимиром Микитовичем відбудеться у середу, 30 листопада, у турклубі "Меркурій" об 11 годині, о 12 -  панахида і о 13 - похорон.

Довідка:

Бондарчук Володимир Микитович

Дата та місце народження 12.12.1934, Житомир

Бондарчук В.М. один із видатних спортивних туристів Вінниччини та України.

Інструктор зі спортивного туризму, неодноразовий суддя-інспектор на змаганнях вищого рівня зі спортивного туризму.

Учасник спортивних походів з водного та пішохідного туризму до 5 кат ск. включно. Призер Чемпіонату СРСР з водного туризму 1975 р. Призер Чемпіонату СРСР з пішохідного туризму 1981 р. Мав 1 с.р. зі спортивного туризму.

Активний діяч спортивного туризму на Вінниччині. Туризмом займався з 1951 р., а з 1977 р. очолював обласну федерацію туризму, з 1991 р. – Вінницький туристсько-спортивний союз, з 2002 р. – обласну федерацію спортивного туризму. Був одним із засновників всіх вищезазначених організацій, а також одного з найкращих турклубів країни – Вінницького міського турклубу «Меркурій».

З 2004 по 2010 роки Бондарчук В.М. працював директором Комунальної організації «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)