Вінницький губернатор вийшов до мітингу «Переоблік влади»

01.12.11 17:36 3551

Голова облдержадміністрації Микола Джига запевнив, що вимоги пікетувальників області будуть доведені до відому керівництва держави.

Вінницький губернатор вийшов до мітингу «Переоблік влади»

Вінницький губернатор вийшов до мітингу «Переоблік влади»Спочатку голова облдержадміністрації зустрівся з керівництвом обласного осередку ВО «Громадянський рух «Вперед!» та ГО «Підприємці Поділля», а потім вийшов до учасників акції протесту. Микола Джига наголосив: влада зацікавлена в стабільному розвитку підприємництва та запевнив, що вимоги пікетувальників області будуть доведені до відому керівництва держави.

«Ми повинні створити умови, щоб у людей була стабільна робота і гідна зарплата, для цього ми робимо усе можливе, щоб економіка в області покращувалась, створювались нові робочі місця», - підкреслив голова облдержадміністрації на зустрічі з активістами акції.

Микола Джига ознайомився з резолюцією акції протесту в рамках Всеукраїнської громадянської акції "ВПЕРЕД!", що відбувалась у Вінниці, та повідомив, що усі викладені пропозиції озвучить перед урядом країни.

Щоб проінформувати про це решту учасників акції, голова облдержадміністрації вийшов на площу перед адмінбудівлею обласної ради.

Він поспілкувався з підприємцями та зазначив: «Область динамічно розвивається, сьогодні область краща по основним показникам агроромислового розвитку, оскільки наша область на 75% є аграрною. Але є багато проблем, які не можливо миттєво вирішити. Проте ми намагаємось вирішувати те, що від нас залежить, і ми рахуємось з людьми ».

Вінницький губернатор вийшов до мітингу «Переоблік влади»Він додав: «Ми хочемо, щоб в області був порядок і була дисципліна, щоб ніхто не смів наживатися за рахунок інших».

Микола Джига підкреслив, що тільки спілкуючись з людьми і вислуховуючи їх думку, влада може прийняти правильні рішення. «Ваші вимоги, - звернувся він до учасників мітингу, - справедливі, для того я і вийшов, щоб вас вислухати і по можливості допомогти вирішити проблемні питання. Малий і середній бізнес повинен вільно розвиватися», - резюмував він.

ВО «Громадянський рух «Вперед!» 1 грудня провело всеукраїнську акцію протесту «Переоблік влади» за участю підприємців, що працюють на ринках.

Учасники акції вимагали скасувати законодавчі акти щодо спрощеної системи оподаткування, зменшити ЄСВ до 18 %; забезпечити реалізацію передбачених законодавством соціальних пільг та гарантій.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)