Студенти, що проживають у гуртожитках, зможуть отримати субсидію

05.12.11 17:01 9809 3

До переліку житлово-комунальних послуг, для оплати яких надається субсидія, належать комунальні послуги та послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Студенти, що проживають у гуртожитках, зможуть отримати субсидію

З метою врегулювання питання надання вищими навчальними закладами інформації на запити органів праці та соціального захисту населення та на виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 06.07.2011 N 774 "Про удосконалення порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" затверджено Порядок надання вищими навчальними закладами державної та комунальної форм власності органам праці та соціального захисту населення інформації про розмір плати за житлово-комунальні послуги, для оплати яких особам, що проживають у студентських гуртожитках, надається субсидія.

До переліку житлово-комунальних послуг, для оплати яких надається субсидія особам, що проживають у студентських гуртожитках, належать:

 • комунальні послуги (централізоване постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів тощо);
 • послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт тощо).

Якщо звертається за призначенням субсидії особа, що проживає у студентському гуртожитку навчального закладу, орган праці та соціального захисту населення звертається до навчального закладу із запитом щодо отримання інформації про розмір плати за житлово-комунальні послуги, що є складовою вартості плати за проживання у студентському гуртожитку, на відшкодування якої надається субсидія.

В запиті в обов'язковому порядку вказується прізвище, ім'я та по батькові особи, що звернулася за призначенням субсидії, адресу зареєстрованого місця проживання, дату звернення для призначення субсидії.

Відповідь на запит органу соціального захисту надається навчальним закладом у п'ятиденний строк з дня отримання запиту. Відповідь може надаватись у формі списку.

Відповідь на запит в обов'язковому порядку містить:

 • довідку про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб за формою, що затверджена наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22.07.2003 N 204, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13.08.2003 за N 709/8030, із зазначенням строку реєстрації за місцем проживання зазначених осіб у гуртожитку;
 • розмір плати за житлово-комунальні послуги – загальний та окремо по кожній послузі із зазначенням нормативного обсягу споживання та тарифу, що діяв на початок місяця, в якому надійшло звернення для призначення субсидії.

У разі зміни розміру плати за житлово-комунальні послуги (у зв'язку зі зміною тарифів, перерахунком по фактичних показниках обсягів споживання комунальних послуг, з ненаданням окремих послуг тощо) навчальний заклад у десятиденний строк повідомляє про це орган соціального захисту для проведення перерахунку призначених субсидій.

(з прес-релізу до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Міністерства соціальної політики та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 20.09.2011 № 1077/357/197 «Про затвердження Порядку надання вищими навчальними закладами державної та комунальної форм власності органам праці та соціального захисту населення інформації про розмір плати за житлово-комунальні послуги, для оплати яких особам, що проживають у студентських гуртожитках, надається субсидія»)

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. oxsana_ya
  oxsana_ya
  27-12-11, 19:15 | IP:95.111.174...
  В чому проблема,живи в гуртожитку.
 • 2. VoA
  VoA
  07-12-11, 11:17 | IP:79.143.39...
  Да Василь справедливо.

  Просто коли збираєшся знімати квартиру необхідно укласти договір оренди (найму) котрий підлягає нотмаріальному посвідченню (немалі кошти) ////// потім цей договір занести в податкову щоб платити податки з цього договору це ще +кошти. веду до того, що податково не охоплена це зона тому на зустріч ніхто і не піде.

  Тай у нас в країні напевно практично немає студентів які б офіційно знімали квартири за договором оренди тому і є за належне не офрмляти на них субсидії(необхідності немає, нема таких студентів.

  ...і знаєш сама відсутність податку та затрат на нотаріальне посвідчення договору оренди вже є певною мірою якоюсь "субсидією" (винагородою) тільки не для студента а для хазяїна квартири))))
 • 1. Василий
  Василий
  05-12-11, 18:47 | IP:46.211.91...
  Нормально?!.
  Студентам, которые живут в общаге дадут субсидии, а которые живут на сьемных квартирах - получат дырку ... от бублика. Справедливо?..

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)