Бібліотека для інвалідів(оновлено)

19.12.11 03:59 9065 2

Книгозбірня імені Бевза стала вже другим об'єктом муніципальної програми «Місто, зручне для всіх».

Бібліотека для інвалідів(оновлено)

15 грудня 2011 року відбулась урочиста подія з нагоди завершення реалізації проекту «Безбар’єрний доступ до закладів культури у м. Вінниця». Проект став можливим завдяки зусиллям БФ «Подільська громада» за фінансової підтримки Фонду Східна Європа, компанії «Carlsberg Ukraine» та Вінницької міської ради.

Соціальний проект реалізується з метою адаптації закладів культури до потреб людей з функціональними обмеженнями. У цьому році доступнішими стали театр Садовського та Вінницька міська центральна бібліотека ім. Бевза. У цих закладах відремонтовані та адаптовані кімнати особистої гігієни для людей з ОФМ відповідно до усіх вимог ДБНу, знівельовані пороги для зручності пересування, збудовано пандуси, надаються безкоштовні транспортні послуги для цільової аудиторії з метою максимальної простоти відвідування вищевказаних закладів.

Під час зустрічі відбулось громадське обговорення проектів, щодо плану заходів на активізацію діяльності бібліотеки по роботі з людьми з ОФМ та заходів направлених на подальшу адаптацію міста Вінниці до потреб людей обмеженими функціональними можливостями.

Координати учасників проекту:

 • Благодійний фонд «Подільська громада», вул. П. Осіпенко, 4.тел. (0432)67-20-96,
 • Вінницька обласна громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями на візках «Гармонія» вул. Космонавтів, 48, тел.. (0432) 46-93-59
 • Вінницька обласна громадська організація Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця», вул. 600-річчя, 64, тел.(0432) 50-91-45
 • Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих мало захищених категорій молоді «Паросток», вул. Ф.Кона, 6/43, тел. 067 7831061
 • Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вул. Соборна, 59, к.711., тел. (0432)35-35-64.

Фонд Східна Європа — міжнародна благодійна організація, підтримка якої здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку через Фонд Євразія та іншими донорами – урядами, фондами, корпораціями та приватними донорами. З січня 2008р. програми ФСЄ сприяють громадянському, соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Більше про Фонд: www.eef.org.ua.

Благодійний фонд «Подільська громада» - це незалежна благодійна організація, основна мета, якої є сконцентрувати сили всіх секторів суспільства (влада, бізнес, громадські об’єднання, засоби масової інформації) на благо місцевої спільноти. Фонд заснований 23.05.2008 року. Головою правління фонду є Віктор Бронюк. До складу правління входять представники усіх секторів громадськості. Більше про Фонд: www.gromada.vn.ua

 

Фото

Бібліотека для інвалідів(оновлено) Бібліотека для інвалідів(оновлено)

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Стас
  Стас
  19-12-11, 19:17 | IP:95.111.215...
  Дурак ты, Митяй, хоть и с интернетом. Не в твоем ли доме и не твои ли соседи разворотили плитку пандуса своим холодильником? И кто виноват?
 • 1. mittya
  mittya
  19-12-11, 09:39 | IP:109.167.102...
  наконец проснулись.а раньше глаза в жопе были,не видели ни инвалидов,ни проблем?посмотрите вокруг,сколько аптек,магазинов,хичистки и многие другие объекты весьма необходимы этим людям НЕ ОБОРУДОВАНЫ НИКАКИМИ ПРИСПОСОБАМИ ДЛЯ ИНВАЛИДОВ.иногда даже есть пандусы,но по ним самому идти страшно(особенно после дождя и в снег),так они неудобны и скользкие.пусть их делающие сами пробуют сначала по ним подниматся и спускатся,а потом здают в эксплуатацию для людей.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)