У 2012 Вінниця «євроремонтуватиметься» і на околицях

26.12.11 09:22 3026 5

В планах міської влади - здійснення реконструкції малих площ та скверів у різних куточках обласного центру.

У 2012 Вінниця «євроремонтуватиметься» і на околицях

23 грудня пройшла позачергова сесія міської ради, на якій йшла мова про реалізовані у цьому році проекти, а також про те, як буде розвиватись місто по стратегічних напрямках упродовж наступного року.

Проекти, які планується реалізувати у 2012 році

Основна мета роботи міської влади залишається незмінною - зробити Вінницю містом, яке орієнтується на високі європейські стандарти якості життя, надання послуг та розвитку систем життєзабезпечення, інтегровані в економічне, соціальне і культурне життя Європи.

Окрім того, місто має бути й привабливим.

розробка проекту благоустрою Вишенського озера

Нині вже фактично сформувалось архітектурне обличчя центральної частини міста. Тому в подальших планах міської влади - здійснення реконструкції малих площ та скверів у різних куточках обласного центру.

Планує змінити свій зовнішній вигляд і будівля міської ради. На сьогоднішній день вже розроблено проект, над яким працював відомий московський архітектор з вінницьким корінням Олександр Асадов. Проект передбачає, що адміністративна будівля стане «зеленим будинком» - екобудівлею.

проект реконструкції міської ради

Для реалізації цього задуму будуть залучатись позабюджетні кошти, що у Вінниці останнім часом досить вдало виходить - протягом 2007-2011 р. до міста було залучено більше 610 млн. грн.,. 400 мільйонів з яких - європейський фінансовий ресурс.

Закордонні кошти надходять у різні сфери життєдіяльності міста. Наприклад, один з найближчих проектів, - створення сучасного діагностичного центру, - в рамках домовленостей з Ізраїлем передбачає фінансування у розмірі 16 мільйонів гривень. А підписаний на початку листопада Меморандум зі Швейцарією по енергоефективності, дозволить залучити в місто більше 175 млн. грн. Реалізація цих двох проектів стартує вже у наступному році.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Максим
  Максим
  05-01-12, 06:14 | IP:80.91.178...
  Надо строить транспортные розвязки,пешеходные переходы,паркинги и парковки-скоро ходить негде будет.А текущие крыши домов и аварийные инженерные коммуникации,к которым по 50-т лет никто не прикасался,не заслуживают ни одной критики.Давайте на грязную задницу-одевать чистые трусы-это вроде по нашему, по Винницки.Европейский фонтан,а через дорогу азиатские трущобы,пешеходная зона,а вдоль дома с развалившимися крышами и т.д.В городе есть много дыр,куда никто не обращает внимания.....
 • 4. Ваня
  Ваня
  26-12-11, 22:50 | IP:109.86.7...
  Стас, ты по своему 1 км ходи туда сюда, только не сходи с него. Ато "архітектурне обличчя центральної частини міста" закончиться.
  Какая арх. ценность возле базара? а такая что ни проехать ни пройти! Порядок должен быть везде, а не возле одной башенки!
 • 3. Олександр
  Олександр
  26-12-11, 17:20 | IP:178.95.179...
  Для того щоб переходити на околиці, потрібно навести порядок в центрі міста. Доведіть до кінця вулицю Кармелюка, щоб курам не було смішно, де Порошенко зробив, то там Голівуд, а де мала закінчити міська влада - то там Гондурас, голову можна зламати від фабрики Рошен до вул. Б.Хмельницткого, а ви тут мрієте про великі і глобальні плани на майбутнє, весна не за горами, і ваші діти будуть згадувати вас з "найкращої" сторони.
 • 2. Стас
  Стас
  26-12-11, 17:06 | IP:95.111.194...
  Ваня, смотри, чтобы на губу не наступить случайно:) Туристически-архитектурный центр во всех городах Европы - пешеходная зона в пределах 1 км. Для Винницы такой стала Козицкого вокруг башни. Хорошо будет,если дожмут Кумбары еще. А какая архит ценность у базара? Ты чего?!
 • 1. Ваня
  Ваня
  26-12-11, 11:26 | IP:62.80.168...
  "Нині вже фактично сформувалось архітектурне обличчя центральної частини міста"

  Не правда.
  Набережну до кінця не доробили. Кемпу не причипурили. Кумбари також. Наведення порядку біля центрального базару, закінчилось просто перерозподілом власності. Взагалі в центрі стільки розвалин та трущоб, що соромно за таке "обличчя".

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)