Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам

10.01.12 15:43 4532

12 найкращих молодих танцюристів та співаків вітали вінничан та гостей міста на майдані біля Літнього театру.

Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам

Крім вже традиційних інтерактивів від гостей міста російського Морозка, якутського Діда Дьила, казкового марафону, на гостей ЦПКтаВ ім. Горького 8 січня чекав черговий сюрприз – концерт талановитої молоді нашого міста.

Ще восени минулого року департаментом культури Вінницької міської ради був проведений кастинг молодих виконавців на участь у новорічних заходах, який проходив в міському Палаці мистецтв. З півсотні молодих танцюристів та співаків було відібрано 12 найкращих, які і вітали вінничан та гостей міста на майдані біля Літнього театру навпроти Головної ялинки. Серед них були студенти вінницьких ВУЗів та загальноосвітніх шкіл. Найяскравішими учасниками концерту були – Жук Ірина, Тутецька Юлія, Барановська Аліна, Тищенко Тетяна. Ведучі, КВНівці Вінниці, дарували веселий настрій та подарунки кожному з учасників концерту.

Фото

Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам Новорічний концерт на Головній ялинці міста подарувала талановита молодь вінничанам

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)