Вироби вінничан поїдуть на аукціон у Вашингтон

02.10.08 16:50 2689

Ляльки-мотанки, гобелени, розписані дерев»яні дошки, ложки, тарілки, - всі ці речі виготовили люди, котрі за допомогою мистецтва або «арт-терапії», виходили із стресових станів.

Вироби вінничан поїдуть на аукціон у Вашингтон

Усього 20 дорослих та восьмеро дітей протягом останніх півроку займалися у дитячо-юнацькій мистецькій студії «Барви України» у «Творчій майстерні». Навчали їх професійні художники – викладачі образотворчого мистецтва, працювали з ними і лікар, психолог. Народними ремеслами оволодівали люди, які стали жертвами злочинів, пов»язаних з торгівлею людьми, та жертви домашнього насильства. Усіх їх зібрав проект, який реалізовується за сприяння волонтера корпусу миру США Вірджинії Лі Робертс та громадської організації «А-ВЕСТА».

- Усі ці вироби ми відправимо на благодійний ярмарок у Вашингтон – американці залюбки купують такі речі, особливо, коли дізнаються, що гроші підуть на підтримку людей, які стали жертвами насилля, - розповіла керівник проекту, голова громадської організації «А-ВЕСТА» Лариса Полулях. – З попереднього аукціону люди отримали 700 доларів. Кошти, які будуть отримані цього разу, вирішено спрямувати на подальшу підтримку благодійних програм в Україні.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)