Польські чиновники знайомляться з вінницьким досвідом управління в місті

25.01.12 14:45 2449

Делегація польських чиновників протягом трьох днів буде знайомитись із роботою департаменту охорони здоров'я та департаменту архітектури, містобудування та кадастру.

Польські чиновники знайомляться з вінницьким досвідом управління в місті

В рамках співпраці між Вінницею і польським містом Кельце 24 січня до подільської столиці прибула перша делегація польських чиновників. Програма по обміну досвідом між містами Кельце і Вінниця розпочалась восени минулого року. Тоді до Кельце їздила перша група вінницьких чиновників. Остання група (п'ята), поїде до столиці Свєнтокшитського воєводства вже у лютому і буде знайомитись із організацією управління житлово-комунальним господарством.

Польські чиновники у Вінниці познайомляться із повноваженнями та організацією діяльності профільних структурних підрозділів вінницької мерії. А також одна група відвідає заклади охорони здоров'я, познайомиться із їх роботою та розповість, як побудована система надання медичних послуг у їхньому місті. Інша група має познайомиться із порядком оформлення земельних ділянок у власність або користування громадянами та юридичними особами, із роботою відділу охорони культурної спадщини та дизайну, із принципами роботи та формування бази даних містобудівного та земельного кадастру тощо.

Практику обміну досвідом обидві сторони розцінюють як досить потрібну і корисну справу. В результаті таких зустрічей отримується корисна, цікава і потрібна інформація, яку можна використати на практиці для покращення роботи у тій чи іншій сфері. Тому в подальшому планується, що такі зв'язки будуть не лише підтримуватись, а й розвиватись.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)