До виборів Вінниця отримає довгоочікуваний хірургічний корпус "Пироговки"

26.01.12 17:52 3394

Прем’єр-міністр України Микола Азаров дав доручення щодо виділення коштів на добудову хірургічно корпусу.

До виборів Вінниця отримає довгоочікуваний хірургічний корпус "Пироговки"

Будівництво Вінницької обласної клінічної лікарні ім.Пирогова буде завершено цього року. Про це повідомив голова облдержадміністрації Микола Джига після зустрічі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим. На Вінниччині активно впроваджується загальнодержавний пілотний проект щодо реформування та докорінного поліпшення якості медичного обслуговування населення. Серед ключових завдань цієї роботи є створення сучасної медичної установи третього рівня - будівництво хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім.Пирогова на 240 ліжок, зазначив голова облдержадміністрації . Спочатку будівництва на об’єкті освоєно понад 50 млн. грн., в тому числі у 2011 році – 18 млн.грн. за рахунок субвенції з Державного бюджету та 2 млн.грн. з обласного бюджету. Для завершення будівництва необхідно ще 169,3 млн.грн, в тому числі для виконання будівельно-монтажних робіт 77,6 млн.грн., для забезпечення медичним обладнанням 91,7 млн. грн..

Прем’єр-міністр України Микола Азаров дав доручення Віце-прем’єр-міністру України Андрію Клюєву та Міністру фінансів України Валерію Хорошковському підготувати постанову уряду щодо виділення коштів на добудову хірургічно корпусу.

Для довідки:
Обласна клінічна лікарня ім.Пирогова побудована у 1913 році. В ній сконцентровано близько 500 ліжок хірургічного профілю. Впродовж майже сторічної діяльності лікарня перетворилась в багатопрофільну, високоспеціалізовану і єдину в області лікувальну установу, в якій надається висококваліфікована медична допомога, основою якої є хірургія з 14 напрямків. Завершення будівництва хірургічного корпусу створить сучасні умови для перебування та лікування хворих з усієї області.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)