Вінницькі лікарі ознайомились із роботою колег у Польші

27.01.12 12:47 2516 4

Головну ставку в сфері тамтешньої охорони здоров'я зробили на центри первинного контакту з пацієнтами.

Вінницькі лікарі ознайомились із роботою колег у Польші

Вивчити польський досвід реформування медицини вирішили вінничани. В братній країні цей процес триває більше десятка років. Він розпочався з налагодження системи внутрішнього адміністрування. На чолі медичних закладів в Польщі стоять менеджери, які займаються їхнім матеріально-технічним забезпеченням. А от лікувальний процес знаходиться під контролем заступника. Головну ставку в сфері тамтешньої охорони здоров'я зробили на центри первинного контакту з пацієнтами. Таку схему варто застосувати і в Україні, впевнені вінницькі лікарі.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Світлана
  Світлана
  31-01-12, 09:43 | IP:80.91.178...
  Сьогодні під шумок, наші можновладці катаються по закордонах за бюджетні кошти і нікого не питають,хоча всі закордоні моделі медицина можно отримати по інтернету.
 • 3. Інна
  Інна
  30-01-12, 14:42 | IP:178.94.102...
  Головне розробити систему з якої будуть качати гроші, а саме з тих нещасних хворих, пан Гройсман власник страхового медичного бізнесу, має свою компанію, так що рішення стососвно реорганізацій, вже давно продумана схема.
 • 2. Петро
  Петро
  28-01-12, 05:33 | IP:80.91.178...
  Багато наших Вінницьких медиків роблять не тільки в Польщі,но і в багатьох, навіть розвинутих краінах світу.І на сьогодення навіть молодь,після закінчення Вінницького МУ,правдами і неправдами ідуть працювати за кордон.
  Сьогодні відкриті кордони,нема залізноі завіси-як при СРСР і Вінницького медика можно зустріти в різних куточках світу.В зв*язку з тим,що зарплатня,та соціальні умови для лікарів в Украіні відсутні,то лишаються бездарні медичні чиновники і іх діти.Так як і рехформою медичноі галузі переймаються не практичні медики,а каста безтолкових і бездарних медичних чиновників,які називають себе організаторами охорони здоров*я. На рівні області-це вчитель Купріянова,та статистик Діденко,а на рівні міста-це вчитель Рева,та нескладений стоматолог з Німеччини Грабович,та радник міського голови Черешнюк.Всі ці люди,поняття не мають в лікувальному процесі і хвороі людини в очі не бачили,але несуть таку пропагандиську дурню з бюджетних ЗМІ,що можно розум утратити від сміху.
 • 1. Олександр
  Олександр
  27-01-12, 14:18 | IP:92.112.67...
  Вінницькій медицині, до Польської,- як до неба на четвереньках. Вінницьких лікарів, у Польші ніхто -б не тримав, бо до них ніхто-б не ходив.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)