У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків

20.02.12 09:41 4205 2

У Вінниці влаштували парад снігових скульптур

У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків

19 лютого у Вінниці відбувся щорічний конкурс снігової творчості «Парад Сніговиків». В цьому році взяли участь 121 команда.

Озброївшись лопатами, молотками і навіть ножами команди приймаються за роботу. Аксесуари своїм творінням готували заздалегідь.

Щоправда, відер, замість шапок, вистачило не всім. Тут уже вмикали фантазію.

“Всі ліплять снігову бабу, а ми - снігову жабу, тому що історично жаба в Київській Русі була культовою твариною, їй поклонялися всі, тому що їй корилися всі, вона є символом багатства, символом щастя. І в цей день, такий сонячний, хочеться позитиву”, - сказала учасниця акції Наталія Журбенко.

Аби взяти участь у заході, єдине правило - не бути професійним скульптором. Після того, як півсотня робіт готова, до справи береться журі.

Найбільше захоплюються сніговою рептилією. Автори скульптури переконують, секрет успіху у якості матеріалу.

“Це підручні матеріали: моторики, шпателя, лопати вирізаємо. Сніг - те, що треба. Якщо його поливати водою, виходить добре”, - розповів скульптор Олександр.

Всі учасники отримали солодкі призи та подарунки від організаторів конкурсу – відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради. За словами начальника відділу Руслана Анфілова, перемогу отримали снігові скульптури у різних номінаціях:

 • Дракон-велетень;
 • казкова фортеця;
 • черепаха Євро-2012;
 • євро-сніговик;
 • снігова родина;
 • сніговий фотоапарат.

Журі, як і учасники, надіються, що їхні сніговики у Вінниці простоять доти, доки їх не припече сонце.

Фото

У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків У Вінниці змагались у ліпленні сніговиків

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Телеканал новин „24”
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. віктор
  віктор
  20-02-12, 14:19 | IP:93.183.204...
  Гарний дракончик і фортеця. А ще мені сподобався сніговий фотик на площі. А от з Артиновим якось не дуже вийшло
 • 1. Олександр
  Олександр
  20-02-12, 10:52 | IP:178.95.36...
  Дійсно в двох місцях нашого міста в неділю організатори будували зі снігу жабів, черепах, котиків, чоботи, авто, гармати і інші скульптури, на жаль не було традиційних снігових баб, тому що для їх ліплення потрібна плюсова температура. Але для дітей різного віку, в тому числі і для дорослих дітей, була забеспечена розвага.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)