В травні благоустроять та озеленять кінцеву зупинку тролейбуса "Вишенька"

21.02.12 18:00 5982 8

Частина вулиці Келецької змінить зовнішній вигляд

В травні благоустроять та озеленять кінцеву зупинку тролейбуса "Вишенька"

Цього року на частині вулиці Келецької, а саме поблизу будинків 106 та 104, буде проведено благоустрій території. На цій ділянці тротуару вже цієї весни асфальтне покриття буде замінено на плитку, а для покращення якості зовнішнього освітлення тут будуть встановлюватись додаткові ліхтарі. Крім того, планується повністю відновити квітники та зелені зони, а на кінцевій тролейбусній зупинці буде влаштовано сучасний торгово-посадочний комплекс.

Наразі на вулиці Келецькій, поблизу кінцевої тролейбусної зупинки, знаходиться велика кількість кіосків, а квітники та зелені зони повністю зруйновані, асфальтне покриття на тротуарах у критичному стані. Втім, вже цієї весни тут розпочнуться комплексні роботи з благоустрою. До впорядкування цієї частини вулиці долучились і приватні підприємці, які є власниками кіосків та реконструйованих під бізнес квартир на перших поверхах багатоповерхівок. Вони профінансували проект благоустрою, який був затверджений депутатами міської ради на початку лютого під час 18 сесії 6 скликання.

За словами директора департаменту архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради Максима Мартинюка, проект реконструкції цієї ділянки планується розпочати у травні.

«Відповідно до проекту благоустрою на частині вулиці Келецької передбачається проведення комплексу робіт, в результаті яких ця ділянка набуде нового вигляду. Зокрема, планується відновити газони поблизу будинків та вздовж тротуарів біля проїжджої частини, висадити нові дерева замість тих, які вже досягли вікової межі, провести інші роботи по благоустрою - розповів Максим Мартинюк. - Поблизу будинків 106 та 104 на вул. Келецькій буде здійснено благоустрій та впорядкування малих архітектурних форм, а також відновлення майже повністю зруйнованих зелених насаджень»

Фото

В травні благоустроять та озеленять кінцеву зупинку тролейбуса "Вишенька" В травні благоустроять та озеленять кінцеву зупинку тролейбуса "Вишенька" В травні благоустроять та озеленять кінцеву зупинку тролейбуса "Вишенька"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Rst
  Rst
  23-02-12, 14:11 | IP:93.183.204...
  2 Vano каким боком директор департамента архитектуры ответственен за хаос на остановках и тротуарах? ДАМтаК не занимается очисткой и надсмотром, есть инспекция по благоустройству это их дело, по поводу трамвайного кольца, город не безграничный, и в этом вопросе Винницкая РДА упёрлась отдавать свою землю под такое дело, и город не может по не своей земле ложить рельсы с дорогой.
 • 7. Генка
  Генка
  22-02-12, 09:44 | IP:176.241.105...
  Олександру - два раза мимо, дорогой. Где розы с Коцюбинского? А стырили такие же как мы с вами. Гаражи поперли? Какая досада. Может те гаражи в лесопосадке стояли не стихийно? Да их надо убирать даже если там ничего строить не будут!
 • 6. vano
  vano
  21-02-12, 23:04 | IP:173.254.216...
  зохет = захотел
 • 5. vano
  vano
  21-02-12, 23:02 | IP:173.254.216...
  \"Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю\" опять бредит.
  где они там разглядели большое количество киосков?

  Зато мы узнали ФИО человека, ответственного за хаос на винницких тротуарах и остановках это - директор департаменту архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради Максим Мартинюк.

  Андрей, насчет цен на сотку. Если бы мер зохет и внес со своей командой поправки в генплан и красную линию, тогда уже никого бы не интересовали ситуативные цены на сотку. По нынешним законам всё пошло бы по минималке. И в обязательном порядке. Дорога - это государственное. А в борьбе с государством человек всегда проигрывает.
 • 4. Мопед
  Мопед
  21-02-12, 22:14 | IP:178.74.238...
  Саша если тебя выгнали нах*й с произвольного базара Али баба, то мне это аж душу согревает. Гниющее железо портящее окружающий вид убрали на чернобыле - вообще супер. Ты б наверное только в говне и жил? Твоя стихия мусорка.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)